Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu. 120TL +kargo

Fiyata göre olur. Çok ama çok nadir durumlar dışında fiyat fikir verir. Taklit çıkabilir, çakma çıkabilir. Kutudan tuğla bile çıkabilir. Kimse normal şartlar altında, hani dükkan açılışı, çok özel gün filan olmadıkça, 1100 TL'lik malı 200 TL'ye satmaz. Salak mı adam?

Sen aynı malı alıyorum zannedersin, sonra bir yerde patlar. Ben böyle bir durumda zaten malzemenin orijinalini değil de acaba çatma durumu mu var diye düşünürüm. Ülke dolandırıcı cenneti, zamanında ben de dolandırıldım.

Bunlara rağmen imkansız gerçek olur milyonda bir düzgün çıkar, ne mutlu. Ama ben toplamı en az 15000 TL olan 2 monitörümü 200 TL'ye satılan kola takmam. Ferrari'ye gaz taktırmaya döner durum. 24 inch küçük ucuz iki
Monitörün için şansını denersin ona da bir şey demem.

Bu benim genel hayat anlayışım. Bir şey olamayacak kadar iyiyse, öyle bir şey yoktur. Burada çamur filan atmıyorum, mantığınla konuşuyorum.

2 sene önce 8000 TL'ye alınmış iki tane özel büyük Studio çalışma mönitotüm olsa ve o zamana göre 100 TL'ye bunları taşıyacak kol almaya baksaydım gerçekten çok salak ve acınası bir duruma düşerdim.

Dostum sen ürünün yorumlarına, incelemelerine videolarına baktın mı? Ne zamandan beri fiyata göre ürün yorumlanır oldu. Ürüne sahip misin? Kullandın mı? Kullanan bir yakının var mı?
İnsanlar zaten söylemiş normalde 1000 küsure satılıyormuş ve alıp kullananlar da var burada. Hala aynı saçmalıkla cevap vermeye devam ediyorsun. Ne yapmaya nereye varmaya çalışıyorsun hiç bilmiyorum.

Ürünü kullandıysan buraya gelir alanlara, alacaklara fikir vermek açısından yorumlarsın. Tahminlerle, fiyatıyla, varsayımlarla ezbere konuşuyorsun.

Dostum sen ürünün yorumlarına, incelemelerine videolarına baktın mı? Ne zamandan beri fiyata göre ürün yorumlanır oldu. Ürüne sahip misin? Kullandın mı? Kullanan bir yakının var mı?
İnsanlar zaten söylemiş normalde 1000 küsure satılıyormuş ve alıp kullananlar da var burada. Hala aynı saçmalıkla cevap vermeye devam ediyorsun. Ne yapmaya nereye varmaya çalışıyorsun hiç bilmiyorum.

Ürünü kullandıysan buraya gelir alanlara, alacaklara fikir vermek açısından yorumlarsın. Tahminlerle, fiyatıyla, varsayımlarla ezbere konuşuyorsun.
Arkadaş ne savundunuz cihazı, muhabbeti de ne uzattınız. Ben sadece bi sıkıntı seviyesinde ucuz bulduğumu söyledim. Hem ucuz etin yahnisi yenmez. Bu seferlik sıkıntı olmayabilir ama genelde dikkat etmek gerekir. Bunun neresi saçma anlayamadım. Saçma bulduysanız geçin gaye almayın.

Kime neye nası yorum yazacağımı ne size soracağım ne de sizden öğreneceğim. Beğenmedime basarsın, durumu açıklasın çok çok devam edersin. Bence sizde az saçmalamıyorsunuz şuan.

Bu monitör kolunu haziran ayında aldım. 1000TL'ye Almanya'dan 6 günde elime ulaştı. Hazirandan beri 2 tane 24 inç monitör ile kullanıyorum. Ürün sağlam. 27 inç takma fırsatım da oldu. Hiç sorun yaratmadı. Güzel indirim olmuş. Alanlar pişman olmaz kesinlikle.

Dostum sen ürünün yorumlarına, incelemelerine videolarına baktın mı ? Ne zamandan beri fiyata göre ürün yorumlanır oldu. Ürüne sahip misin? Kullandın mı ? Kullanan bir yakının var mı ?
İnsanlar zaten söylemiş normalde 1000 küsüre satılıyormuş ve alıp kullananlar da var burada. Hala aynı saçmalıkla cevap vermeye devam ediyorsun. Ne yapmaya nereye varmaya çalışıyorsun hiç bilmiyorum.

Ürünü kullandıysan buraya gelir alanlara, alacaklara fikir vermek açısından yorumlarsın.

Arkadaş ne savundunuz cihazı, muhabbeti de ne uzattınız. Ben sadece bi sıkıntı seviyesinde ucuz bulduğumu söyledim. Hem ucuz etin yahnisi yenmez. Bu seferlik sıkıntı olmayabilir ama genelde dikkat etmek gerekir. Bunun neresi saçma anlayamadım. Saçma bulduysanız geçin gaye almayın.

Kime neye nası yorum yazacağımı ne size soracağım ne de sizden öğreneceğim. Beğenmedime basarsın, durumu açıklasın çok çok devam edersin. Bence sizde az saçmalamıyorsunuz şuan.
Forum kültüründen, ortamından bi haber kullanıcıları engelleyemediğimiz için maalesef senin gibi faydasız yorum yazanlara bir şekilde katlanmak zorunda kalıyoruz. Sen de haklısın.

Edit : Gözardı et diye bir seçenek varmış Sayende görmüş oldum. Güzel oldu senden başlayalım bakalım kullanmaya :)

Forum kültüründen, ortamından bi haber kullanıcıları engelleyemediğimiz için maalesef senin gibi faydasız yorum yazanlara bir şekilde katlanmak zorunda kalıyoruz. Sen de haklısın. Acilen kullanıcı engelleme gelmeli.
Size göre Millete çok ucuz mal alırken dikkat edin demek faydasızsa, katlanacaksın maalesef. Engelleme gelsin tabi, bu konuda hem fikiriz. Duygularımız karşılıklı. Forumu kişiselleştirmeyelim bence, forum kültüründen anlayan biri olarak bunu bildiğinizi düşünüyorum.

Benimki geldi arkadaşlar, önümüzdeki ay 1250TL vererek alacaktım aynı modeli, Amazon sağolsun 10'da 1'i fiyatına almış oldum :) Kalan arkadaşlara iyi şanslar, umarım hepinizinki gönderilir.
Zaten daha önceden araştırdığım, bildiğim bir model olduğu için kafam çok rahat şekilde kurdum ve şu an kullanıyorum, 1250 vermiş olsam bile üzülmezmişim :) (Ham fiyatı 800TL idi ancak kargo ve ithalat depozitosu eklenince yaklaşık 1200-1250TL'ye geliyordu. Bu ürün son 6-7 aydır takip listemin en başında.)

321797011_1121787451838497_8719354338411720244_n.jpg

@arandur Sadece gülüyorum mesajlarına, bir şeyi savunuyorsun ama neyi savunduğunu sen de bilmiyorsun :D

Benimki geldi arkadaşlar, önümüzdeki ay 1250TL vererek alacaktım aynı modeli, Amazon sağolsun 10'da 1'i fiyatına almış oldum :) Kalan arkadaşlara iyi şanslar, umarım hepinizinki gönderilir.
Zaten daha önceden araştırdığım, bildiğim bir model olduğu için kafam çok rahat şekilde kurdum ve şu an kullanıyorum, 1250 vermiş olsam bile üzülmezmişim :) (Ham fiyatı 800TL idi ancak kargo ve ithalat depozitosu eklenince yaklaşık 1200-1250TL'ye geliyordu. Bu ürün son 6-7 aydır takip listemin en başında.)

Eki Görüntüle 1620834

@arandur Sadece gülüyorum mesajlarına :D
Hayırlı olsun. Benimkiler de İstanbul'a gelmiş.

Eki Görüntüle 1620834

@arandur Sadece gülüyorum mesajlarına, bir şeyi savunuyorsun ama neyi savunduğunu sen de bilmiyorsun :D
Benim savunduğum durum belli, anlayamaman beni güldürmekten çok senin adına üzdü. Ama geçsek mi artık, kaç haftalık muhabbet.

Geri
Yukarı