IObit yazılımları kullanılmalı mı?

VAC oturumu falan umrumda değil. Uninstaller yerine ne var?
Revo Uninstaller var, @MurHas arkadaşın önerdiği Bulk Crap var. Başka alternatfiler de vardır. VAC oturumu sizin umrunuzda olmayabilir. Sonra her yerde konu açılıyor VAC yemiş olabilir miyim diye. Memnunsanız size IObit yazılımları ile başarılar. Bir şey diyemem. Sizin tercihiniz.

Kullanılmamalı. Driver Booster yazılımının eksik, yanlış veya eski sürücü kurduğuna dair birçok vaka var. Advanced SystemCare ise sisteme bakım yaptığını ve hızlandırdığını iddia ediyor fakat tam aksine, sisteme yük bindirmekten ve sorun çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor.

Bir de Game Booster yazılımı vardı. Güya oyunları optimize ediyor. O yazılım ve türevleri de arka plandaki bazı yazılımları kapatmaktan pek fazla bir işe yaramıyor.

• Malware Fighter: Kullanmadım.
  • ASC: 2016 yılında kullandım. Ve kötüydü. WC365 daha başarılı.
  • Driver Booster: 2015-2017 yılları arası kullandım. Yanlış ve eksik sürücü kurarak sistemde kararsızlığa sebep oluyor.
  • Uninstaller: Kullandım ve başarılı. IOBiT' in tek başarılı yazılımı.

IObit yazılımlarının güvenli olduğunu sanmıyorum. Özellikle driver yazılımında gerekli olmayan şeyler yükleyerek bilgisayara aşırı yük bindiriyorlar.

Selamlar arkadaşlar, IObit ürünleri hakkındaki düşünceniz nedir? Peki onların yerine tavsiye edebileceğiniz bir program var mı?
İmzama ve forumdaki konulara bakarak karar ver :D.
Basit tanım: Yaptığı uygulamalar ya işe yaramıyor ya dandik oluyor ya da bilgisayar bozuyor.
Bildiğim kadarı ile Uninstaller dışında işini iyi yapanı yok ki ondan çok daha iyi programlar var.
Bkz: Bulk Crap Uninstaller.

Geri
Yukarı