iOS 11.1 yayınlandı

Arkadaşlar merhaba benim telefon 7 plus İos 10.3.3 sürümü var şebeke hemen hemen hergün gidiyor işin tuhaf yanı telefonu kapatıp açıncaya kadar geri gelmiyor hattım turkcell bu arada sırf bu yüzden vodafonedan buna geçtim ama nafile bu sorunla benden başka karşılaşan varmı acaba ios 11 e güncellesem sorun düzelirmi

6S modelinde aşırı derecede ısınma mevcut. Daha önce yaşamamıştım bunu. Şuan İTunnes üzerinden temiz kurulum yapıyorum. Sonuçları yine aktarırım. Dediğim gibi sorun yaşayan varsa üst üste yazılım kurduğu için olabiliyor. Temiz kurulum ile yeni yazılım atın. Bilmeyen var ise yardımcı oluruz.

Evet benimde 6S ve ekran parlaklığı çeyrekte birkaç dakika video izledim bu kadar video izlemeye hiç ısınmadığı kadar ısındı...

Arkadaşlar merhaba benim telefon 7 plus İos 10.3.3 sürümü var şebeke hemen hemen hergün gidiyor işin tuhaf yanı telefonu kapatıp açıncaya kadar geri gelmiyor hattım turkcell bu arada sırf bu yüzden vodafonedan buna geçtim ama nafile bu sorunla benden başka karşılaşan varmı acaba ios 11 e güncellesem sorun düzelirmi
Bence artık güncellemenin zamanı gelmiş :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı