iOS 11.4 yayınlandı

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
977C5308-5EEB-4749-B1B5-202DE76ADAF6.png

Jailbreak bekleyen kullanıcılar güncellemesin. 11.3.1 sürümüne jailbreak yapıldı. Araç çıkmadı bekleyin ilerleyen günlerde yayınlanır.

Telefonum 8 Plus,

11.4'ü OTA'dan yükledim, 1 - 2 gün kadar indexleme yapacağı için şarjı hızlı tükecektir fakat %100 şarjdan %99'a inmesi 46 dakika sürdü. Şu anda %91'de. 1 saat 46 dakika olmuş. %80'e kadar 3 saati çıkartırsa, ki çıkartacak gibi görünüyor, batarya problemini halletmişler demektir. Zira 11.2.1'de falandı sanırım tam hatırlamıyorum ancak 11 12 saat ekran süresini bu şekilde alıyordum.

Ayrıca 11.3 ve 11.3.1'de telefon düşük ışık seviyesinde hafif de olsa ısınıyordu. Onu da çözmüşler ısınmayı bıraktı.

Herhangi bir bug ile karşılaşmadım. Gayet memnunum. Demek ki yazılım ile batarya sorunu ortadan kaldırılabiliyormuş, bir kez daha görmüş olduk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum 8 Plus,

11.4'ü OTA'dan yükledim, 1 - 2 gün kadar indexleme yapacağı için şarjı hızlı tükecektir fakat %100 şarjdan %99'a inmesi 46 dakika sürdü. Şu anda %91'de. 1 saat 46 dakika olmuş. %80'e kadar 3 saati çıkartırsa, ki çıkartacak gibi görünüyor, batarya problemini halletmişler demektir. Zira 11.2.1'de falandı sanırım tam hatırlamıyorum ancak 11 12 saat ekran süresini bu şekilde alıyordum.

Ayrıca 11.3 ve 11.3.1'de telefon düşük ışık seviyesinde hafif de olsa ısınıyordu. Onu da çözmüşler ısınmayı bıraktı.

Herhangi bir bug ile karşılaşmadım. Gayet memnunum. Demek ki yazılım ile batarya sorunu ortadan kaldırılabiliyormuş, bir kez daha görmüş olduk.
iPhone 6'da da bariz bir şekilde pil süresi artmış.
Ancak performans hala yerlerde.

7Plus pil performansı ve süresi arttı açıkcası şarjda daha hızlı oluyor gibi geldi bataryayı sıfırlayabilmek için 7.5-8 saat lords mobile eşliğinde şarkı dinledim anca bitirebildim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı