Rehber iOS 12.0-14.8.1 checkn1x ile Jailbreak

Garip bir durum var ortada. Telefonu USB 2.0 portuna bağlayıp tekrar deneyin.
Olmazsa şansınızı bir Intel işlemcili bilgisayarla deneyin. AMD'de bazı sıkıntılar meydana gelebiliyor.
Maalesef evimde hiç Intel işlemcili cihazım yok.Yarın sabah başka çözümler denemeye çalışacağım artık.Unc0ver da da unsupported uyarısı alıyordum.Şansımız kötü biraz.🙃

Maalesef evimde hiç Intel işlemcili cihazım yok. Yarın sabah başka çözümler denemeye çalışacağım artık.
Unc0ver da da unsupported uyarısı alıyordum.Şansımız kötü biraz. 🙃
Sıkıntı yok. Şansınızı USB 2.0 portuyla deneyin. Umarım çalışır, çalışmazsa Chimera'yı deneyin.

15.8 için olurmu
Olmaz, onun için palera1n'e göz at.

Hocam bir şeyler siliniyor mu? Görmemişim hocam teşekkürler.

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın ancak disk 3'e bölündü bunu eski haline nasıl getiririm?

1711306598465.png

Son düzenleme:
@Bseester Rootful sorunlu maalesef.

Selamlar hocam elimde 12.5.7 32 GB bir iPhone var jailbreak terimi ile ne yazık ki yeni tanıştım ve pek kafam basmadı jailbreak işlemini yapabileceğim her hangi bir bilgisayarım yok internet cafelerde bu işlemi gerçekleştirebilir miyim eğer olursa bilgisayara şarj kablom ile bağlanmam yeterli olacak mı yoksa flaş bellek şart mı küçük bir ilçede yaşıyorum telefon tamircilerine de pek güvenmiyorum ve neredeyse herkes kendim yapmamın daha iyi olacağını söylüyor yanıt verirseniz çok sevinirim

Geri
Yukarı