iOS 14.8.1 için Jailbreak nasıl yapılır?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
14.8.1 sürümünü kullanıyorum, telefonum iPhone 7 Plus. Jailbreak yapmak istiyorum. Nasıl yapıldığını anlatan bir rehber, video vs. var mı? Güvenilir ve düzgün olması önemli tabii ki.

14.8.1 sürümünü kullanıyorum, telefonum iPhone 7 Plus. Jailbreak yapmak istiyorum. Nasıl yapıldığını anlatan bir rehber, video vs. var mı? Güvenilir ve düzgün olması önemli tabii ki.
Hocam bu bilgisayarlı yöntemi ,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da bilgisayarsız yöntemi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu bilgisayarlı yöntemi ,

Bu da bilgisayarsız yöntemi

Akşama doğru bakacağım, umarım güvenilirlerdir.

Hocam güvenli derken ne kastettiniz?
İşlemler çalışıyor ben denemiştim ama bu jailbreak telefonu daha kolay ele verebilir suçlulara karşı.
Virüs vs. anlamında diyorum.

Hocam güvenli derken ne kastettiniz?
İşlemler çalışıyor ben denemiştim ama bu jailbreak telefonu daha kolay ele verebilir suçlulara karşı.
Şimdi bakma şansım oldu da, iki yöntemi de yapabilirim bilgisayar var. Hangisi daha iyi olur fark var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı