iOS 12.0'dan iOS 13.6.1'e güncellemeli miyim? (iPhone 7)

Peregrim

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda iPhone 7 cihazımda hem Jailbreak sevdamdan hem de planlı eskitme mevzusundan dolayı iOS 12 yüklü ancak artık sıkıldım ve iOS 12'den uygulamaların yavaş yavaş desteklerini keseceğini düşünüyorum. Sizce şu an son sürüm olan 13.6.1'e güncellemeli miyim, performans ve batarya sorunu yaşar mıyım? Eğer iOS 12.0.0'da kalmamın daha mantıklı olacağını da düşünürseniz de sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim.

Bir şey soracağım ben çok önceden appvalley ve Tweak indirdim profili onayladım bu uygulamalar JB mi? 3-4 gün önce iOS 12 sürümünü güncelledim (yanlış anlamayın 12 sürümünden 12 sürümünü güncelledim) bir sıkıntı çıkmadı telefon kilitlenmedi. Bende korsana karşıyım ama çok önceden yaptım bir hata. Ne yapmalıyım? (Telefon iPhone 6 iOS 13 geçemiyorum) Bir öneriniz var mı?

Apple, iPhone 'larda güncelleme getirerek eski telefonları ağırlaştırır. Ram 'i doldurur ve telefonun optimazsyonunun içinden geçer. Telefon yıpranır, yıpranan telefon eskir ve hızlı bozulur. Güncelleme yapma. Eğer telefonu iPhone 8 serileri , iPhone x serileri ve iPhone SE 'si olan güncelleyebilir.

Apple, IPhone'larda güncelleme getirerek eski telefonları ağırlaştırır. RAM'i doldurur ve telefonun optimazsyonunun içinden geçer. Telefon yıpranır, yıpranan telefon eskir ve hızlı bozulur. Güncelleme yapma. Eğer telefonu iPhone 8 serileri, iPhone X serileri ve iPhone SE'si olan güncelleyebilir.

Bu tarz söylentileri çok duyuyorum benim kafamda da soru işaretleri yok değil başta da belirttiğim gibi ancak bu sözleri örnekleyebilir misiniz gerçekliğiyle.

Bende iOS 12 olsaydı kalırdım sanırım ya. :D iOS 13'teki karanlık modu merak ettiğimden geçmiştim sırf. :D

Apple, iPhone 'larda güncelleme getirerek eski telefonları ağırlaştırır. Ram 'i doldurur ve telefonun optimazsyonunun içinden geçer. Telefon yıpranır, yıpranan telefon eskir ve hızlı bozulur. Güncelleme yapma. Eğer telefonu iPhone 8 serileri , iPhone x serileri ve iPhone SE 'si olan güncelleyebilir.

Bir kere haberlere düştü ya herkes artık papağan gibi aynı şeyi söylüyor. Eskidendi o. Eyvallah Apple'da yaptığını kabul etti. Ama o olaydan sonra yaptığı güncellemelerde bunları çözdü. iOS 13 kullanıyorum 6S'de bazen ne kadar hızlı ya diyorum. 6S'ya 5 senelik cihaz.

İphone 6cılar üzgün. :/
Geçmelisiniz. Performans artışı ve güvenlik güncellemeleri alacaksınız, bunlar önemli. Dediğiniz şeyleri yaşamazsınız.

Jailbreak kaldırtıktan sonra güncelleme yapın aksi taktirde cihaz bricklenir.
Bir şey soracağım ben çok önceden appvalley ve Tweak indirdim profili onayladım bu uygulamalar JB mi? 3-4 gün önce iOS 12 sürümünü güncelledim (yanlış anlamayın 12 sürümünden 12 sürümünü güncelledim) bir sıkıntı çıkmadı telefon kilitlenmedi. Bende korsana karşıyım ama çok önceden yaptım bir hata. Ne yapmalıyım? (Telefon iPhone 6 iOS 13 geçemiyorum) Bir öneriniz var mı?

iPhone 6cılar üzgün. :/

Bir şey soracağım ben çok önceden appvalley ve Tweak indirdim profili onayladım bu uygulamalar JB mi? 3-4 gün önce iOS 12 sürümünü güncelledim (yanlış anlamayın 12 sürümünden 12 sürümünü güncelledim) bir sıkıntı çıkmadı telefon kilitlenmedi. Bende korsana karşıyım ama çok önceden yaptım bir hata. Ne yapmalıyım? (Telefon iPhone 6 iOS 13 geçemiyorum) bir öneriniz var mı?

Bu anlattığınız şekilde Jailbreak işlemi gerçekleşmiyor maalesef anlattıklarınıza göre telefonunuz Jailbreak'li değil.

Geri
Yukarı