iOS 12 hakkında ne düşünüyorsunuz?

184424

Hectopat
Makaleler
2
iOS 12, 17 Eylül'de bizimle olacak. Betaya nazaran neleri farklı bekliyorsunuz ve beta kullandıysanız nasıl bir deneyiminiz oldu? Gece bekleyeceğim.

Testlerin aksine telefonumu yavaşlatabileceğini ve batarya ömrünü azaltabileceğini düşündüğüm güncelleme. Sonuçta 3 tane koca telefon çıktı. SE ve 6S modellerini de piyasadan kaldırdılar. Umarım düşündüğüm gibi olmaz.

İlk çıktığından beri beta kullanıyorum, 3 ay olmuş olabilir. iOS 11'e göre bariz performans artışı var. Bildirimler türlerine göre gruplanıyor. Fazla bir şey beklenmemesi gerekir diye düşünüyorum.

İlk çıktığından beri beta kullanıyorum, 3 ay olmuş olabilir. iOS 11'e göre bariz performans artışı var. Bildirimler türlerine göre gruplanıyor. Fazla bir şey beklenmemesi gerekir diye düşünüyorum.
Gece nöbeti başlatıp iOS 12'yi okullar başlamadan edineceğim umarım.

Yayınlanması için saat sayıyorum şuan. Yarın saat kaç gibi yayınlanır bilmiyorum. Temiz kurulum yapacağım ve söylenildiği gibi gerçekten iyileşme var mı göreceğiz bakalım. Ben iPhone 6 için fazla bir fark göreceğimi sanmıyorum açıkçası, bataryam şuan iyi olduğu için 11.4 ile de fena değil. Hemen hemen aynı olur bence. Sonuçta cihazdaki donanım belli.

Yayınlanması için saat sayıyorum şuan. Yarın saat kaç gibi yayınlanır bilmiyorum. Temiz kurulum yapacağım ve söylenildiği gibi gerçekten iyileşme var mı göreceğiz bakalım. Ben iPhone 6 için fazla bir fark göreceğimi sanmıyorum açıkçası, bataryam şuan iyi olduğu için 11.4 ile de fena değil. Hemen hemen aynı olur bence. Sonuçta cihazdaki donanım belli.
Umarım gece direkt yayınlarlar. Bende saat sayıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı