iOS 12 hakkında ne düşünüyorsunuz?

iPhone 7 kullanıyorum. Tek isteğim pil performansı artsın başka bir şey istemiyorum... Taşınabilir güç kaynağı ve prize bağlı yaşamak istemiyorum. Stabilite evet şahane lafım yok. İOS muazzam bir işletim sistemi. Pil gına getiriyor.

iPhone 7 kullanıyorum. Tek isteğim pil performansı artsın başka bir şey istemiyorum... Taşınabilir güç kaynağı ve prize bağlı yaşamak istemiyorum. Stabilite evet şahane lafım yok. İOS muazzam bir işletim sistemi. Pil gına getiriyor.
Plus modellerinden alsaydınız keşke.
Herkesin isyan noktası batarya sanırım.:)
500-600 TL'lik android telefonlarda daha büyük batarya var kağıt üzerinde.

Herkesin isyan noktası batarya sanırım.:)
Maalesef dostum. Neden bataryaya önem vermiyorlar anlamıyorum. Belki veriyorlar biz göremiyoruz 🙂 Apple gibi bir şirketten beklemediğim şeyler. Kağıt üstünde 1 günü çıkarıyor. Sanırım hiçbir şey yapmazsak, yalnızca arama yapmak için kullanırsak çıkarır 1 günü. Onun dışında aktif mesajlaşma ve internet kullanımında 3-4 saat, parlaklık sürekli 0 ve sürekli güç tasarrufunda kullanırsan 5 saat anca dayanıyor.
Plus modellerinden alsaydınız keşke.
Alış hikayem biraz dolaylı 🙂 6S alacaktım, 2600 vermişken 3200 verip 7 alayım dedim. Daha sonra 3200 vermişken 3800TL verip Plus alayım dedim fakat bütçe sıkıntısı yaratacaktı. 7 aldım bende 🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı