iOS 13.1.3 bildirim gelmiyor

kamlikli

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar konu başlıkta apaçık iOS 13.1. 3'e güncellediğimden beri hiçbir uygulamadan bildirm gelmiyor sadece mesaj gelirse o geliyor. Ne WhatsApp, ne Instagram, ne mesenger veya başka bir şey hiçbirinden bildirim gelmiyor. Hard reset attım, arka planda uygulama yenileyi açtım, düşük veri modunu kapatıp açtım ama nafile düzelmiyor?

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise bir çözüm yolu bulalım hep birlikte.

Ayarlar > İstediğiniz uygulama > bildirimler açık mı?

Rahatsız etme özelliğini yanlışlıkla açmış olabilir misiniz?

Herşeye tek tek baktım. Bildirimlerin hepsi açık. Rahatsız etme özelliği kapalı. Ayrıca bu bildirm olayı belli başlı uygulamalarda değil hepsinde var. Örneğin Haberler uygulamasından haber bildirmide gelmiyor. Maçkolik uygulamasından skor bildirimide. Whatsapp,Messenger,Instagram hiç bildirim gelmiyor. Ancak uygulamayı açmam lazım o şekilde geliyor.
Bildirim ayarları açık olmasına rağmen uygulama bildirmlere izin vern siyor bildirimler gelmiyor resim olarakta attım birşey engelliyor bildirimleri ama ne..?
3A819317-20BB-41BD-9091-1EE8EF957665.png
B2089E12-6FA2-473F-96CC-53AD5549CDD5.png
3A819317-20BB-41BD-9091-1EE8EF957665.png

Son düzenleme:
İlginç bir durum Apple Destekle iletişime geçin, (Apple Destek uygulamasını indirin mesajlaşacaksınız) ona göre yol çizin.

Cihazın ayarlarını da sıfırlayabilirsiniz genel bir yedek alın.

İlginç bir durum Apple Destekle iletişime geçin, (Apple Destek uygulamasını indirin mesajlaşacaksınız) ona göre yol çizin.

Cihazın ayarlarını da sıfırlayabilirsiniz genel bir yedek alın.

Apple Destek indirdim ama girmiyor ekranda öylece kalıyor şifre yazdıktan sonra. Ayrıca telefonu kapatıp açtığımda pin koduda sormuyor artık direkt açılıyor. Şarjı bitse bile geri açılsa yine pin kodu sormuyor. Anlamadım gitti. Ayarlarıda resetlemek istemiyorum şimdi ama onu uapcaz gibi görünüyor

Kendiniz .ispw dosyası yüklemeyi deneyebilir misiniz eğer resetlemek istemiyorsanız.

Fakat yapmadan önce yine de iTunes’tan bir yedekleme alın çok uzun süren bir işlem değil zaten.

Kendiniz .ispw dosyası yüklemeyi deneyebilir misiniz eğer resetlemek istemiyorsanız.

Fakat yapmadan önce yine de iTunes’tan bir yedekleme alın çok uzun süren bir işlem değil zaten.

.ispw yükleme olayını bilmiyorum ama araştırıp yapabilirim. Benim merak ettiğim tek bendemi oldu bu yoksa diğer güncelleyenlerde de oldu mu? Yeni güncellemeyi bekleyeceğim çözülmez ise.Telefonu kesinlikle sıfırlamak istemiyorum. Telefon Apple Anında İletme Servisi ile iletişim kuramıyor telefona sadece sms bildirimi geliyor. Anlamadım gitti..

.ispw yükleme olayını bilmiyorum ama araştırıp yapabilirim. Benim merak ettiğim tek bendemi oldu bu yoksa diğer güncelleyenlerde de oldu mu? Yeni güncellemeyi bekleyeceğim çözülmez ise.Telefonu kesinlikle sıfırlamak istemiyorum. Telefon Apple Anında İletme Servisi ile iletişim kuramıyor telefona sadece sms bildirimi geliyor. Anlamadım gitti..

Çok sıklıkla karşılaşılsa kesinlikle müdahalesi yapılırdı. Ben 13.1.2 kullanıyorum henüz güncellemedim ama sıkıntı olacağını sanmam. .ispw dosyası yüklemeyi deneyin. Öncesinde yedeklemesi alın. Zaten işlemler çok kolay.

Çok sıklıkla karşılaşılsa kesinlikle müdahalesi yapılırdı. Ben 13.1.2 kullanıyorum henüz güncellemedim ama sıkıntı olacağını sanmam. .ispw dosyası yüklemeyi deneyin. Öncesinde yedeklemesi alın. Zaten işlemler çok kolay.
.ispw hangi sürümü yüklüyeyim yine 13.1.3 mü? Biraz araştırıp deneyeyim.

Çok önemli fotoğrafların, bilgilerin yoksa telefonu sıfırla istersen? Ben her zaman sıfırlıyordum güncelledikten sonra. 13.1.2'den 1.3'e geçerken değilde 12'den 13'e geçerken büyük bir güncelleme geldiğinde sıfırlayıp temiz kurulum olsun diyordum. iPhone 6 olduğu için ben 12.4.2'de kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı