iOS 14.0.1 çıktı

Arkadaşlar sizi tebrik ediyorum ben böyle linç yememiştim. Şimdi firmalar planlı eski yapıyor inkar etmiyorum ama Apple bu işin suyunu çıkartıyor.
Apple 5 yıllık telefonuna güncelleme veriyor diye bu kadar kötülemeyin artık hocam ne yapalım Androide geçip 2 yıl sonra unutulalım mı ya da +1 yıl güncelleme için 10.000 TL gözden mi çıkaralım.

5 Yıl önceki 6S serisini yavaştan yavaşlatabilirler fakat hala kullanılacak durumda. iPhone 6 3-4 yıl önce donmaları başladı ondan sonra güncelleştirmelerde iyiye gittiğini düşünüyorum. iOS 14.0.1 sürümünüde şu an güncelliyorum güncel telefonum XS. 14'te gelen bazı takılma sorunları umarım giderilir.
Arkadaşlar sizi tebrik ediyorum ben böyle linç yememiştim. Şimdi firmalar planlı eski yapıyor inkar etmiyorum ama Apple bu işin suyunu çıkartıyor.

Katılmıyorum kesinlikle 6 serisinden sonra 6S ve sonrası için herhangi bir kasma yaşamadım ailemden olsun arkadaşlarımdan olsun kendimden gördüğüm kadarıyla güncelledikçe telefonda bir rahatlık oluyor ama tabii sizin gözleminizede bir şey diyemem.

Babam uzun bir süre iPhone 6s 16 GB kullandı. Yavaşlama şikayeti olmadı.

Yavaşladı diyenlerin batarya kapasiteleri nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı