iOS 14.7 Safari sayfaları hücresel verideyken açılmıyor

Ayrıca kodlama hakkında zerre bilginiz yok.
Fazla düşünmeyin bu yüzden çünkü kodlama hakkında bilginiz yoksa hayal gücü çok fantezik şeyler ürerebiliyor zihinde :D

Cihaz Apple ise tanıyor zaten iTunes.
Yoksa Mac, iPad ve IPhone'un işletim sistemleri farklı onlara nasıl yazılım atılırdı o zaman? :D

ITunes'tan geri yükle yapınca cihaz Android ise anlaşılmaması için tema değişimi olabilir mi?

Sizin telefonunuzu iTunes'e Apple olarak gösterecek, telefonunuzu hackleyecek olan kişi de zaten büyük işler yerine sizin telefonunuzu hedef almıştı. Herkes yazmış onlarca kez sahte değil diye siz hala sahte mi diyorsunuz. Sıfır aldıysanız zaten sahte değildir. 2. el aldıysanız da bu konuları çok önemsiyorsanız almayacaktınız.

ITunes'tan geri yükle yapınca cihaz Android ise anlaşılmaması için tema değişimi olabilir mi?

Cihaz Apple olmasaydı iTunes tanımazdı.
Önceki mesajlarda telefondan bahsettiğimiz için direk iOS demiştim ama Apple marka olmayan hiçbir cihazı tanımaz iTunes.
Apple marka olduğunu ise anakart ve işlemciden anlar zaten. Onları da zaten çakma bir cihaza koyamazlar diğer parçalar ile uyuşmaz.
(Bilgisayarınız düzelince Android bir telefon bağlayıp denemesi bedava 😃)

Cihaz Apple olmasaydı iTunes tanımazdı.
Önceki mesajlarda telefondan bahsettiğimiz için direk iOS demiştim ama Apple marka olmayan hiçbir cihazı tanımaz iTunes.
Apple marka olduğunu ise anakart ve işlemciden anlar zaten. Onları da zaten çakma bir cihaza koyamazlar diğer parçalar ile uyuşmaz.
(Bilgisayarınız düzelince Android bir telefon bağlayıp denemesi bedava 😃)

Yani hocam kısaca özet cihaz orijinal.

Sizin telefonunuzu iTunes'e Apple olarak gösterecek, telefonunuzu hackleyecek olan kişi de zaten büyük işler yerine sizin telefonunuzu hedef almıştı. Herkes yazmış onlarca kez sahte değil diye siz hala sahte mi diyorsunuz. Sıfır aldıysanız zaten sahte değildir. 2. el aldıysanız da bu konuları çok önemsiyorsanız almayacaktınız.
Sanırım Daha Önce Hacklenme İle İlgili Sorun Yaşamış Ondan Bu Kadar Paranoyak.

@Emir Bozat Ve O Mesajı Atan Kişi Haklı Cumhurbaşkanının Kızı Falan Değilsiniz Herhalde o kadar uğraşsınlar.
Yani hocam kısaca özet cihaz orijinal.

Evet.
İsterseniz Apple destek ile iletişime geçip ya da direk mağazalarına gidip konuşup doğrulatabilirsiniz orijinal olduğunu.
Sizde bizde kurtuluruz bu dertten? 😁

Sanırım daha önce hacklenme ile ilgili sorun yaşamış ondan bu kadar paranoyak.
Evet hocam önceden dediğimde Ramazan'da keylogger ve camlogger yemiştim hesaplarım çalındı o olaylardan sonra aileden birini kaybettik iyice psikolojim alt üst oldu.

@Emir Bozat ve o mesajı atan kişi haklı cumhurbaşkanının kızı falan değilsiniz herhalde o kadar uğraşsınlar.
Evet hocam önceden dediğimde Ramazan'da keylogger ve camlogger yemiştim hesaplarım çalındı o olaylardan sonra aileden birini kaybettik iyice psikolojim alt üst oldu.

Başınız sağ olsun.
Madem böyle bir sorun oldu gidip direk Apple mağazasından doğrulatın orijinal olduğunu psikolojik olarak rahatlarsınız hem.

Ayrıca telefonda ESET ve Kaspersky kurulu olsun daima sizi son derece güzel korurlar virüs vb durumlardan.

Başınız sağ olsun.
Madem böyle bir sorun oldu gidip direk Apple mağazasından doğrulatın orijinal olduğunu psikolojik olarak rahatlarsınız hem.

Ayrıca telefonda ESET ve Kaspersky kurulu olsun daima sizi son derece güzel korurlar virüs vb durumlardan.

Yaşadığım yerde bir Apple mağazası yok.

Geri
Yukarı