iOS 14 beta sürüm yüklemeyin

Darkrose

Kilopat
iOS 14 beta 5 yükledim ve diğer sürümde WhatsApp'daki klavye kayması sorunu çözülmüş. Fakat şimdi de Instagram'da hikayeye fotoğraf attığınızda fotoğraf gelmiyor ve siyah ekran oluyor. Beta sürümü yüklemeyin.

Ya yanlış anlamayın ama beta zaten merak edip yüklemek saçma. Merak edip beta sürümlerini YouTube'dan izliyorum sadece. Bunlar geliştiriciler için sunuluyor. Bir raporlama yapmayacaksanız kurup yüklemeyin demek çok absürt bir olay. Sonuçta bu bir uygulama da değil çalışan sistem ve cihazınızı da zorlayabilir, ne sözleşmesini okuyorsunuz ne de beta sürümü hakkında bilginiz var. Beğenilmediği taktirde de beta profil silinip daha önce alınan yedeğe Itunes aracılığıyla dönülebilir.

12 ve 13 betalarından çok çektim zamanında ve her ne kadar içten içe atlamak istesem de, bu defa finali bekleyeceğim. 😄

Ben Beta'yı şu maksatla yükledim. Apple bir şeyler için gerçekten çok geç kaldı. Gelen çağrı tam ekranı kaplaması.Yeni sürümle birlikte Android'deki gibi oldu.

Beta Latincede "Halen çalışmıyor." demek, bunları göze almanız gerek :).
Ben Beta'yı şu maksatla yükledim. Apple bir şeyler için gerçekten çok geç kaldı. Gelen çağrı tam ekranı kaplaması.Yeni sürümle birlikte Android'deki gibi oldu.
Apple geç kaldı değil, geç kalmak istedi. Halen normal yollarla fotoğraf boyutlarını öğrenemiyoruz. Bunu akıl edemiyorlar mı peki? Ediyorlar tabii ki ama her güncellemeyle başka bir işlev getirecekler ki elinizdeki cihaz senelere rağmen gelişiyor ve yenileniyor gibi hissedin. Bu gerçeği bilmeme rağmen seviyorum iOS'i :).

Geri
Yukarı