iOS Beta 14 güvenilir mi?

Yükleyeceksen yedek almanda fayda var. Eğer 14'teki sorunlar yüzünden eski sürüme dönmek istersen her şeyi silmen gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Uygulamalar çöküp duracaktır ve animasyon hataları olacaktır. Tavsiye etmiyorum. Her beta ile olduğu gibi yedek almanızda fayda var yine de.

Yükleyeceksen yedek almanda fayda var. Eğer 14'teki sorunlar yüzünden eski sürüme dönmek istersen her şeyi silmen gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Öncelikle cevaplar için çok teşekkürler son bir sorum var. iOS Beta’ya sonradan güvenilir mi yani ne zaman sonra güvenilir olduğu kesinleşir?

Öncelikle cevaplar için çok teşekkürler son bir sorum var. iOS Beta’ya sonradan güvenilir mi yani ne zaman sonra güvenilir olduğu kesinleşir?
Her beta ile olduğu gibi kritik hatalar olabilir, o yüzden yedekliyoruz. Günlük kullanım için 7. veya 8. betadan sonra normale dönüyor genellikle fakat yine de yedeklemeden kullanmaya devam etmeyi tavsiye etmiyorum.

Her beta ile olduğu gibi kritik hatalar olabilir, o yüzden yedekliyoruz. Günlük kullanım için 7. veya 8. betadan sonra normale dönüyor genellikle fakat yine de yedeklemeden kullanmaya devam etmeyi tavsiye etmiyorum.

Peki örneğin sevmediğimizde ya da sorun olduğunda nasıl yedeğimize geri döndüreceğiz? Bilmediğimden soruyorum.

iPhone X cihazımda kullanıyorum sadece Manga Plus uygulaması açılmıyor onun haricinde sosyal medya, banka, oyun veya diğer uygulamalarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım stabilite olarak iOS 13.5.1 ile aynı seyirde batarya ömrü olarak da belki 15 dakika falan daha az gidiyor ( çok kurcaladığımdan da olmuş olabilir ) merak ediyorsanız public beta sürümünü kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı