Rehber iOS 15.0-17 palen1x ile Jailbreak Rehberi

Atmayı denedim her şey oluyor booting kernel kısmında duraklıyor. Telefon açılıyor ama hala o kısımda kalıyor. Telefona hiçbir uygulama gelmiyor. iPhone 7 iOS 15.8

Zaten booting kernel kısmında kalacak. O yazıyı görünce bilgisayarı kapatabilirsin. Uygulama gelmiyorsa buradaki kestirmeyi ekleyip açmayı deneyebilirsin.

Ben iPad 7th iPadOS 17.3.1 kullanıyorum rootles yapabildim fakat rootful yapamıyorum cihaz 128 GB Linux'den ve Windows'tan denedim Linux'dan kaynak olarak.

FakeFs ile alakalı bir hata veriyor

@Stereo.Luigi99
Yapamadım nasıl yapabilirim?

Kod:
virtual bool IONVNeCantroller::start(I0Servlce·)::049:Successfully Inltlallzed NVNe drlve
Jbinit:Got rootfs/dev/dlsklsl
Jbinit:cannot create fakefs over an existing one wlthout checkraln_option_force_revert
RLERT:RN ERROR OCCURED
Host likely there are addltional Inforaatlon ahove
spinning..

Dosya Ekleri

• IMG_1309.jpeg
    IMG_1309.jpeg
    267,5 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Ben iPad 7th iPadOS 17.3.1 kullanıyorum rootles yapabildim fakat rootful yapamıyorum cihaz 128 GB Linux'den ve Windows'tan denedim Linux'dan kaynak olarak.

FakeFs ile alakalı bir hata veriyor

@Stereo.Luigi99
Yapamadım nasıl yapabilirim?

Kod:
virtual bool IONVNeCantroller::start(I0Servlce·)::049:Successfully Inltlallzed NVNe drlve
Jbinit:Got rootfs/dev/dlsklsl
Jbinit:cannot create fakefs over an existing one wlthout checkraln_option_force_revert
RLERT:RN ERROR OCCURED
Host likely there are addltional Inforaatlon ahove
spinning..
Rootful artık desteklenmiyor. Rootless kullanmanızı öneririm.

Rootful ile rootless ne farkı var ben sileoda repoları kuruyorum fakat haya veriyor (örn:hackyouriphone) gibi bunun sebebi rootles olmasından dolayı değilmi

Rootful Jailbreak eski tip Jailbreak oluyor yani sistem ile ilgili önemli dosyalara erişebiliyor bu yüzden bir hata sonucu cihazı bozma olasılığınız artıyor. Artık yeni yapılan Tweak'ler rootless için yapılıyor.

Geri
Yukarı