iOS 16.0.3'e geçilir mi?

Sparksyl

Hectopat
iPhone 11 yorumlarından sonra geçmek istemedim birçok sorun yaşadıklarını söylüyorlar. Bu güncelleme de 14ü baz almış gibi görünüyor. Sorunları düzeltirler mi yoksa bekleyeyim mi sizce?

14 Pro sorunları düzelmek yerine artıyor. Güncelleme yaparken fail oldu cihaz.

Size tavsiyem kararlı olana kadar hiç bir iOS 16 sürümünü kurmayın. 🤢

Her guncellemede bu soruyu sormaya gerek var mi? Sanmiyorum.

Uc numarali guncellemeler kucuk hotfixler oluyor. Cihazdan cihaza gore degisiyor. Nedense iPhone SE ve iPhone 13'te hicbir sorun gorunmedi bu zamana kadar. iOS 15 ve iOS 16 betalari kullanmama ragmen.

Arkadaş bu 13 Pro Max size ne yaptı? Üvey evlat muamelesi görüyor tel resmen. Rahatsız etme özelliği yine buga girip duruyor.

11'e pil yüzdesi geldi mi bari? :D gelecek diye açıklandı fakat o güncelleme bu güncelleme mi?

16.1 de gelecek sanırım o

Uc numarali guncellemeler kucuk hotfixler oluyor. Cihazdan cihaza gore degisiyor. Nedense iPhone SE ve iPhone 13'te hicbir sorun gorunmedi bu zamana kadar. iOS 15 ve iOS 16 betalari kullanmama ragme

Uc numarali guncellemeler kucuk hotfixler oluyor. Cihazdan cihaza gore degisiyor. Nedense iPhone SE ve iPhone 13'te hicbir sorun gorunmedi bu zamana kadar. iOS 15 ve iOS 16 betalari kullanmama ragmen.
Pardon da ben her güncelleme de soru sormadım. Açıcağım konunun sizi ilgilendirdiğini de ben sanmıyorum. 13 kullanan arkadaşımızın rahatsız etme modunda bug yaşadığını okudum demek ki olabiliyormuş :D sana denk gelmemiştir o kadar. Güncellemeye göre yorumların sık sık değiştiğini bilmiyor olamazsın.

iPhone XS kullanıcısıyım ve 16.0.3'ü bu sabah yükledim.
Bir sorun yok gibi gözüküyor.

Batarya konusunda bir sıkıntınız oldu mu hiç?

Son düzenleme:
16.1 de gelecek sanırım o

Pardon da ben her güncelleme de soru sormadım. Açıcağım konunun sizi ilgilendirdiğini de ben sanmıyorum. 13 kullanan arkadaşımızın rahatsız etme modunda bug yaşadığını okudum demek ki olabiliyormuş :D sana denk gelmemiştir o kadar. Güncellemeye göre yorumların sık sık değiştiğini bilmiyor olamazsın.

Batarya konusunda bir sıkıntınız oldu mu hiç?
Hocam benim batarya genel olarak kötü olduğu için çok önemsemiyorum. 😂
Şaka bir yana İOS 15 ya da İOS 16 arasında şarjla ilgili bir fark göremedim.
Sadece bazen şarj esnasında %80'den sonra şarj etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı