iPhone 11 iOS 17'ye geçilir mi?

30'e 11pm almak saçma hocam, ikinci el temiz cihazlar bulursun o fiyata. Her neyse hayırlı olsun.
Ya ikinci el daha iyisi tabi bulunur ama bundan sonra kötü olsun sıfır olsun kafasındayım. Daha dayanıklı olduğunu gözlemlediğimi söyleyebilirim. Normalde bi telefonu taş çatlasın 1 sene falan kullanırdım bu elimdeki 11 3 senedir bende tertemiz duruyor.

IOS 16 belki de IOS tarihinin en kötü sürümü olacak. Hiçbir geri bildirim dikkate alınmadı. Defalarca bildirim panelindeki bir bug'ı bildirdim fakat asla geri dönüş alamadım. Ben olsam geçerdim.

Pek bi değişiklik yok. Bildirimler penceresini açarken bir iki kere hafiften takıldı. İlle de son sürüm kullanacağım diyenler yükleyebilir onun dışında havası yok. iPhone 15 geliyor diye gelmek zorunda kalmış gibi. Hep açık ekran özelliği olmadığı için bekleme modu da sönüveriyor, tatmin edici değil.

Son düzenleme:
Bende 12 cihazıma kurdum sorun yok gayet akıcı.

Bu arada iOS 16'da telefonun sol tarafındaki çentikten sessize alıp kapatırken ekranda görünen animasyon bazen takılıyordu. O daha hiç takılmadı ama bildirimler ekranını açmak için en üstten aşağı kaydırınca bazen takılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı