iOS 16.3.1, Google Fotoğraflar Uygulamasını Bozdu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iOS 16.3.1 Google Fotoğraflar

iPhone ve iPad cihazlar için iOS 16.3.1 ile iPadOS 16.3.1 güncellemesi yükleyenler Google Fotoğraflar uygulaması ile sorun yaşamaya başladı. Çok sayıda rapor, yeni iOS güncellemesini indirip yükleyen kullanıcıların artık Google’ın fotoğraf uygulamasını cihazlarında kullanamayacaklarını belirtiyor. 9to5Mac’in haberine göre bu kullanıcılar, uygulamayı açmaya çalıştıktan hemen sonra Google Fotoğraflar uygulamasının iPhone veya iPad’lerinde kilitlendiğini söylüyor. Şu an […]

Devamı: iOS 16.3.1, Google Fotoğraflar Uygulamasını Bozdu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

iOS 16’yı bir adam edemediler 16.3 Sürümüyle cihaz iyice dengesizleşti. 16.2’deki Always on display hataları bende yokken 16.3’e güncelleyince olmaya başladı. Pil tüketiminde de sıkıntılar var gibi.

iOS 16.3.1 Google Fotoğraflar

iPhone ve iPad cihazlar için iOS 16.3.1 ile iPadOS 16.3.1 güncellemesi yükleyenler Google Fotoğraflar uygulaması ile sorun yaşamaya başladı. Çok sayıda rapor, yeni iOS güncellemesini indirip yükleyen kullanıcıların artık Google'ın fotoğraf uygulamasını cihazlarında kullanamayacaklarını belirtiyor. 9to5Mac'in haberine göre bu kullanıcılar, uygulamayı açmaya çalıştıktan hemen sonra Google Fotoğraflar uygulamasının iPhone veya IPad'lerinde kilitlendiğini söylüyor. Şu an […]

Devamı: iOS 16.3.1, Google Fotoğraflar Uygulamasını Bozdu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Annemin cihazı SE 2020 iOS 16.3.1 sürümünde. Cihazda bir sorun yok. Yağ gibi akıyor.

iPhone siber süper mükemmel diyenler nerede acaba? 🤔🤔

Apple çok iyi kalite sunan bir marka. Ben dahil hiç kimse Apple'a mükemmel demedi.

Son düzenleme:
Pil sağlığı daha cuma günü %97'ydi şimdi oldu %95 yine mi planlı eskitme falan yapıyorlar anlamadım yani. Daha yepyeni telefon orijinal adaptör orijinal kablo kullanıyorum. 10 ayda %5 ne demek ya. İşletim sistemine gelecek olursak iOS 15 kat kat daha iyiydi bu sürümden Instagram falan bende düzgün çalışmıyor.

Pil sağlığı daha cuma günü %97'ydi şimdi oldu %95 yine mi planlı eskitme falan yapıyorlar anlamadım yani. Daha yepyeni telefon orijinal adaptör orijinal kablo kullanıyorum. 10 ayda %5 ne demek ya. İşletim sistemine gelecek olursak iOS 15 kat kat daha iyiydi bu sürümden Instagram falan bende düzgün çalışmıyor.
5 yılda %72'ye düşürdüm. Hatta muhtemelen 70 altına indi ama şu an onu algılamıyor. Bir anda şak diye düşecek. Normali o zaten. Telefondan ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama tam olarak olması gerektiği gibi gitmiş şarjı. Sürekli her çıkan güncellemeyi yüklemezseniz ömrü daha az düşer.

Geri
Yukarı