iOS 16.3 güncellemesinden sonra True Tone özelliği kayboldu

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selam,
iPhone 11 kullanıyorum güncellemeyi yapmadan önce true Tone özelliği vardı fakat 16.3 güncellemesini yaptıktan sonra ayarlardan da ekran parlaklığını ayarladığımız yerden de true Tone özelliği kayboldu.
Ekran değişimi olduğunu sanmıyorum telefonun jelatinleri üzerinde 20 günlük telefon. Başka yaşayan var mı bu durumu?

Selam,
iPhone 11 kullanıyorum güncellemeyi yapmadan önce true tone özelliği vardı fakat 16.3 güncellemesini yaptıktan sonra ayarlardan da ekran parlaklığını ayarladığımız yerden de true tone özelliği kayboldu.
Ekran değişimi olduğunu sanmıyorum telefonun jelatinleri üzerinde 20 günlük telefon. Başka yaşayan var mı bu durumu?

Önerim Apple destek ile iletişime geçmek. Uygulamasını indirip donanımsal veya yazılımsal hata olduğunu karar verebilirsiniz müşteri temsilcisi ile.

Selam,
iPhone 11 kullanıyorum güncellemeyi yapmadan önce true tone özelliği vardı fakat 16.3 güncellemesini yaptıktan sonra ayarlardan da ekran parlaklığını ayarladığımız yerden de true tone özelliği kayboldu.

Apple destek ile görüşmemi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı