IOS 17 Yayında!

14 pro kullanıyorum, güncelleyenler alıntılayarak yorum yapabilir mi?

Güncelledim. Hiçbir sorun yok. Batarya zaten çok uzun gidiyordu bende. Bir tık daha fazla gidiyor gibi hissettim ben ama işin aslı nedir bilemiyorum. İlk güncellediğinizde ufak tefek kasmalar yaşanması normal. Güncelleme esnasında cihaz epey ısındı. Hemen soğuyor ve eskisine dönüyor zaten. İyiyiz şu anlık. Yamalar bugün yarın çıkar zaten.

Şu an için bir şey ifade etmek için erken, 1 günlük bir kullanım süresi pek sağlıklı değil açıkçası. Bu sebep ile 3 gün geçmesini bekleyelim.
Bilgilendirmeler için teşekkürler, bende bekleme taraftarıyım 17.1 e kadar açıkcası kullanıcı yorumlarını bekliyorum :)

iOS 17 kuralı bir hafta olacak neredeyse konu altında yorumlarımızı paylaşalım.

İlk bakışta arama sonlandırmadan sonra hemen siyah bir ekran geliyor kayboluyor. Yeni arama ekranı gerçekten iğrenç. Pil konusunda iyileşme yok iOS16 gibi ortalama 4 buçuk saat ekran süresi alıyorum. Genel olarak memnun değilim. iOS 15.7'i mumla arıyorum. Telefonda bazen durduk yere kasmalar yaşıyorum. Apple Watch bildirim ekranı nı aşağıya indirince bildirimleri temizleme butonu tam gözükmüyor yarım gözüküyor. Saatte alışkın olduğum aşağıdan kaydırınca gelen denetim merkezini açma kapatma tuşuna koymuşlar bence rezalet olmuş.
Ek olarak 3 yıllık cihazımın pil performansı hiç tatmin etmiyor artık 713 şarj döngüsü, 83 pil sağlığı mevcut emektarın pil değişimi geldi sanırım.

iOS 17 kuralı bir hafta olacak neredeyse konu altında yorumlarımızı paylaşalım.

İlk bakışta arama sonlandırmadan sonra hemen siyah bir ekran geliyor kayboluyor. Yeni arama ekranı gerçekten iğrenç. Pil konusunda iyileşme yok iOS16 gibi ortalama 4 buçuk saat ekran süresi alıyorum. Genel olarak memnun değilim. iOS 15.7'i mumla arıyorum. Telefonda bazen durduk yere kasmalar yaşıyorum. Apple Watch bildirim ekranı nı aşağıya indirince bildirimleri temizleme butonu tam gözükmüyor yarım gözüküyor. Saatte alışkın olduğum aşağıdan kaydırınca gelen denetim merkezini açma kapatma tuşuna koymuşlar bence rezalet olmuş.
Ek olarak 3 yıllık cihazımın pil performansı hiç tatmin etmiyor artık 713 şarj döngüsü, 83 pil sağlığı mevcut emektarın pil değişimi geldi sanırım.
iOS 16.6.1'e düşmenizi öneririm. Kötünün iyisini kullanırsınız en azından. O durduk yere kasmalar ve arama ekranı düzeltilmediği sürece iOS 17'ye geçmeme kararı aldım. İmzalar kapanmadan elinizi çabuk tutun.

iOS 16.6.1'e düşmenizi öneririm. Kötünün iyisini kullanırsınız en azından. O durduk yere kasmalar ve arama ekranı düzeltilmediği sürece iOS 17'ye geçmeme kararı aldım. İmzalar kapanmadan elinizi çabuk tutun.

iOS 17 de kalacağım hocam, düşürmeye niyetim yok. Yıllardır akıcılığından çok memnun olduğum iPhone beni yavaş yavaş kaybediyor.

iOS 17 de kalacağım hocam, düşürmeye niyetim yok. Yıllardır akıcılığından çok memnun olduğum iPhone beni yavaş yavaş kaybediyor.
Şahsen daha henüz oturmamış bir sistemde kalmak mantıklı değil bence. iOS 16'ya istediğiniz zaman dönemiyorsunuz sonuçta imza denen bir şey var. iOS 17'ye ise istediğiniz vakit geçebilirsiniz. Ama bu vakit şu an gelmedi henüz. iOS 16 hatalı olsa da 7. ara sürüme geldi ve en azından oturmuş durumda. iOS 17'ye kıyasla çok daha temiz çalışıyor. En azından bildirim ekranım kasmıyor. :)

Birkaç gün önce iPhone SE 2’ye kurdum. Bana gayet iyi gibi geldi. Cihaz sanki daha akıcı oldu. Ancak sanırım şarj daha hızlı bitmeye başladı.

Geri
Yukarı