iOS 7 Apple ID açılır mı?

emirr4211

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anda elimde iPhone 4 Jailbreak'lı bir telefon var fakat Jailbreak'tan önce de sonra da Apple ID hesabıma girmeye çalışsam da girmiyor (şifre yanlış diyor ama değil) nedeni büyük ihtimalle eski olmasından diye düşünüyorum fakat ondanda olmayabilir. İnternette görüyorum iPhone 4 2024 falan oyunlar indirmişler hesaba girmemesinin nedeni ne olabilir veya eskimesinden dolayısılıysa oluyorsa Jailbreak ile neler yapabilirim veya nasıl dışarıdan uygulama indiririm? (iOS sürümü 7.1.2)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir yazılım yani anlayamadım detaylı anlatır mısınız?

Bilgisayar ile yapılıyor. Google'a 3uTools yazıp sitesi üzerinden indirin: 3uTools | The best all-in-one tool for iOS users
Bilgisayarınızda iTunes yüklü ise cihazı bilgisayara kablo ile bağlayın. Yüklü değilse uygulama uyarı verecek. Bu uyarı kısmından ınstall iTunes driver butonuna basın. Sonra yukarıdaki menüden akıllı Flaş/Smart flash yazan yere tıklayın.

1716129256536.png

Burada yazılım dosyası en üstte çıkar indir butonuna basın. Daha sonra alttan tam yazılım olanı seçin. Bu cihazdaki bütün verileri siler. Bu şekilde yazılım atabilirsiniz anlamadığınız bir nokta var ise sorun.

Bilgisayar ile yapılıyor. Google'a 3uTools yazıp sitesi üzerinden indirin: 3uTools | The best all-in-one tool for iOS users
Bilgisayarınızda iTunes yüklü ise cihazı bilgisayara kablo ile bağlayın. Yüklü değilse uygulama uyarı verecek. Bu uyarı kısmından ınstall iTunes driver butonuna basın. Sonra yukarıdaki menüden akıllı Flaş/Smart flash yazan yere tıklayın.

Eki Görüntüle 2199576

Burada yazılım dosyası en üstte çıkar indir butonuna basın. Daha sonra alttan tam yazılım olanı seçin. Bu cihazdaki bütün verileri siler. Bu şekilde yazılım atabilirsiniz anlamadığınız bir nokta var ise sorun.

O dosyayı daha önceden zaten görmüştüm ve indirmiştim fakat hata hala aynı başka bir çözümü olamaz mı?

Eki Görüntüle 2199576

Tam yazılım atıyorum şimdi.

Son düzenleme:
Bende atayım arada iyi olur😂

😃 Umarım hata düzelir bu arada sürümün eski olmasından değil mi hata?

1716131015299.png

Beklemedeyiz...

"Apple kimliği doğrulama kodu gerekli.

Parolanızı ve ardından diğer aygıtlarınızda gösterilen doğrulama kodunu yazın"

Diyor giriş yapmaya çalıştığımda

Fakat daha önce hiç iphonem olmadı nasıl yapacağım.

😃 Umarım hata düzelir bu arada sürümün eski olmasından değil mi hata?

1716131015299.png

Beklemedeyiz...

"Apple kimliği doğrulama kodu gerekli.

Parolanızı ve ardından diğer aygıtlarınızda gösterilen doğrulama kodunu yazın"

Diyor giriş yapmaya çalıştığımda.

Fakat daha önce hiç iphonem olmadı nasıl yapacağım.

Üstüne kodu yazacak bir yerde yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı