iOS 7 vs. iPhone 4

• Konuyu başlatan Kifune
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 7B
K

Kifune

Ziyaretçi
2 hafta önce Iphone 4'e Ios 7 Beta 1 kurmuştum. Fazla olmasada kasıyordu. Bu kasma beta bitince düzelir mi ? Yoksa ben IOS 6.1.3 te mi kalayım ?

iOS 7 beta sürümü sonuçta bazı kasmalar ve hataların olması çok normal. Ancak beta 2 ve 3'te bu hatalar giderildi ve giderilmeye de devam edecek. Betalar gelmeye devam ettikçe ve telefonunu güncel tuttukça iOS 7'de sorun yaşamazsın, tadını çıkar.

iPhone 4 İOS 7'yi kaldırabilir mi bilmiyorum.Bence iPhone 3GS'deki İOS 6 kasmaları iPhone 4 İOS 7'de olabilir.Bunun için SHSH kaydını şimdiden almaya başla bence.

2 hafta önce Iphone 4'e Ios 7 Beta 1 kurmuştum. Fazla olmasada kasıyordu. Bu kasma beta bitince düzelir mi ? Yoksa ben IOS 6.1.3 te mi kalayım ?

Beta versiyonların kasması normal bir durumdur. Apple iPhone 4 donanımının iOS 7 için düşük olduğunu düşünseydi 3GS gibi güncellemeden çekebilirdi. Final sürümü çıktığında da az da olsa kasma olabilir tabii ama bir Beta versiyonlar gibi değil.

Onları izledim. Beta 1'i kurdum. Şimdi asıl sürüm çıkınca ios 6.1.3'te mi kalayım yoksa ios 7'ye geçeyim mi ona karar veremedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı