iOS 7 vs. iPhone 4

• Konuyu başlatan Kifune
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 7B
Ben de 4 kullanıcısıyım full sürümüne geçtiğimde kasmalar oldu. Ben geçmenizi tavsiye etmem bazı iphone kullanıcıları gecti. Sanki Samsung kullanıyorum diye sikayet ediyorlar bence gecme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada iOS 7'den iOS 6'a dönüş var. Her şey gider ama :) Ben yine de link vereyim. Gerecek her şeyi anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin verdiğin link iOS 7'nin beta sürümü, yani deneme sürümüdür ve deneme sürümü imzalanmamış olduğundan dolayı geçiş yapılabilir. Fakat orjinal imzalanmış ve yüklenmiş bir iOS sürümünden diğer sürümlere geçmek için o sürümlerin shsh kaydı olması gerekmektedir. Yani orjinal güncelleme yapan bir kullanıcı asla ve asla alt sürümlerin shsh kaydı olmadan bir alt sürüm yada eski sürümlere dönemez. Bu kesin ve nettir. Lütfen tam araştırmadan ve okumadan cevaplarla yanlış yönlendirmeyelim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı