IOS 8.1 Downgrade İşlemi

İOS 8.1'i siz nasıl buldunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    5

ustad0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.İlk konu açışım eksiklerim olursa söylersiniz.

Elimde iPad mini var.7.1.2 yüklüydü. Açıkçası biraz kaşındım ve daha stabilitesi sorgulanan IOS 8.1'e geçiş yaptım ve Pangu jailbreak tools ile tam jailbreak diyeceğimiz bir işlemi yaptım.Tabi ki Apple ürünlerinin bu sene geçirdiği model ve işletim sistemi kabızlığı IOS 8.1 içinde aynı şekilde devam ediyor.Bunu bu acı tecrübe sonucu anladım.

7.1.2 için zamanında SHSH kaydı almıştım. Öğrenmek istediğim şey 8.1' den 7.1.2'ye SHSH'li ya da SHSH'siz herhangi bir işlem ile downgrade işlemi yapılabilir mi ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların beni ve bu sorunu yaşayan arkadaşları bilgilendirmeleri çok güzel olacaktır.Şimdiden sağolun.

Not: Kendimce ufak bir çakallık yapmaya çalışıyorum.İşe yararsa sizi de bilgilendiririm. Önce 8.1'den 8'e ondan sonra da 7.1.2'ye geçiş yapmak gibi çılgınca bir işlem.Büyük ihtimal işe yaramayacak ama umut fakirin ekmeği ! :)

Bu arada 8.1 yüklediğimden beri iPad bir çok defa kendi kendine açılıp kapandı. Hayra yormamak gerek.

Ne şekilde olursa olsun iOS sürümünüzü düşürebileceğinizi sanmıyorum. O SHSH olayını ben iPhone 5 cihazımda denedim. Malesef olmuyor. Hiçbir şekilde sürüm düşüremedim.

Yanlış hatırlamıyorsam o SHSH olayı sadece iPhone 4 lerde ve iOS 7 den 6 ya dönüş içindi.

Bu arada iPad'e cydia yüklemeyi başarabildim.bir kaç repo da ekledim. Eğer olursa sizede bildireceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı