iOS 8.4 Jailbreak Sonrası App Store Çalışmıyor

harunozer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iOS 8.4 Jailbreak yaptım fakat App Store'a giriyorum uygulama veya herhangi bir şey indiremiyorum ve güncelleyemiyorum. Yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iOS 8.4 Jailbreak yaptım fakat App Store'a giriyorum uygulama veya herhangi bir şey indiremiyorum ve güncelleyemiyorum. Yardım lütfen.
Muhtemelen yüklemiş olduğun bir tweak veya repo işletim sistemiyle çakışıyor. Reklam veren repoları yüklememeni tavsiye ederim. Sistem uygulamalarından atma sorunu benimde başıma geldi tweakları kaldırınca düzeliyor. Daha 8.3'ün Jailbreak sistemi yeni yeni yerine oturuyor. 8.4'de bir süre sonra oturur.

Bu sorunu bende yaşadım ve çözümünü apple store hesabından çıkış yapıp, daha sonra yeniden apple hesabımla tekrar giriş yapınca sorunum çözülmüştü. Denemenizi tavsiye ederim .

Açıkcası bende kendiliğinden düzeldi.Sanırım jb yaptığım sırada App Store'da sıkıntı varmış :) Yinede ilginiz için çok teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı