iOS 9.3.5 Jailbreak Çıktı!

Arkadaşlar Jailbreak'e yeni güncelleme geldi. Buglar ve çeşitli düzeltmeler içeriyor. Konuyu başlattığım linke tıklayarak tekrar indirebilirsiniz.

Bu arada bir kaç kişi Ian Beerin bulduğu açıklarla jailbreak geliştirilebiliyor demiş. Maalesef ki geliştirilemiyor. Triple_fetch sadece mobile yetkisi alabiliyor. Root yetkisi alması için exploitlerin zincirleme bağlanması ve bir app yazılması lazım ki sıkıntı da burada. Root yetkisini nasıl alacağımızı bilmediğimizden dolayı exploitleri bağlamamız mümkün değil.

Bunu ben söylemiyorum. Jailbreak'in kıdemli isimlerinden, açık bulma hakkında kitap yazmış olan birisi söylüyor.

iPhone 4s e Version 1 i yükledim. Cydia tamamen hatalı. Sizde v1 ipa varsa yüklemeyin. Dün v3 çıktı onu yükleyin. Ben DFU ile sıfırlayıp V3 ü kurdum.

Selamın aleykum. Uzun zamandır takip edemiyorum jaikbreak mevzularını, yeni çıkan sürümleri vs. Kaç yıldır 7.1.2 jb iPhone 5C kullanıyorum. Artık whatsapp, ınstagram gibi aplikasyonlar yeni güncellemeleri iOS 7 'ye vermediği için çoğu uygulama artık iOS8+,9 ve üzeri istediği için kullanılmaz hale geldi cihaz. Şuan 5C için verilen en son iOS sürümü hangisidir? JB çıkma ihtimali nedir o sürüme? Güncelllemeli miyim? Cevaplarınızı görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Selamın aleykum. Uzun zamandır takip edemiyorum jaikbreak mevzularını, yeni çıkan sürümleri vs. Kaç yıldır 7.1.2 jb iPhone 5C kullanıyorum. Artık whatsapp, ınstagram gibi aplikasyonlar yeni güncellemeleri iOS 7 'ye vermediği için çoğu uygulama artık iOS8+,9 ve üzeri istediği için kullanılmaz hale geldi cihaz. Şuan 5C için verilen en son iOS sürümü hangisidir? JB çıkma ihtimali nedir o sürüme? Güncelllemeli miyim? Cevaplarınızı görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler
ios 9.3.5 e geçseydin zamanında iyiydi.iPhone 5c şu an son sürüm ios 10.3.3 ve jailbreak yok

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı