iOS abonelik iptali

Olny

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu uygalamaya abone olmuştum. Ondan sonra hemen geri iptal etmek istedim sizce iptal edilmiş midir? Abon olduktan sonra uygulamayı açıp biraz düzenlemelere baktım tabii. Ama aboneliği şimdi iptal et’e bastım da bu niye hala burada?

Dosya Ekleri

• BA1E3EEC-232C-4C98-AABF-11208177987F.png
    BA1E3EEC-232C-4C98-AABF-11208177987F.png
    173,2 KB · Görüntüleme: 81
  • 2FB1A0BC-170B-47D7-BB41-584F6A1C8E21.png
    2FB1A0BC-170B-47D7-BB41-584F6A1C8E21.png
    165,1 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Görüldüğü üzere şu an herhangi bir plan üzerinde tik bulunmuyor, dolayısıyla aktif ve yenilenecek bir aboneliğiniz bulunmuyor bu uygulamaya dair.

Vazgeç dediğiniz zaman sizi yönlendirdiği sayfada herhangi bir abonelik yenileme ibaresiyle karşılaşıyor musunuz peki?
Aynı öyle kalıyor. Ama şu etkin yazıyor o ne demek oluyor? Bide hiç kart hesaplarımdan falan girmedim sadece tel numarası o kadar. Simdi bu deneme süresi biterse haftaya yeni bir deneme süresimi gelecek ?

Sonuç olarak şu an bir ücretsiz deneme süresi tanımlandı, o yüzden etkin bir üyelik olacak ama daha sonra yenilenmemesi adına aboneliği kaldırdıysanız sorun olmamalı. Bir de zaten hesabınıza bir ödeme yöntemi bağlı değilse satın alım yapılamayacaktır.

Sonuç olarak şu an bir ücretsiz deneme süresi tanımlandı, o yüzden etkin bir üyelik olacak ama daha sonra yenilenmemesi adına aboneliği kaldırdıysanız sorun olmamalı. Bir de zaten hesabınıza bir ödeme yöntemi bağlı değilse satın alım yapılamayacaktır.
Teşekkürler

Geri
Yukarı