iOS cihazdan Android cihaza Bluetooth'dan herhangi oyun veya dosya atmak

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. iOS bir cihazdan Android bir cihaza Bluetooth'dan dosya oyun fotoğraf gibi bir sürü dosya atmak mümkün mü? Yoksa bunun için her iki cihazada bir eklenti falan kurmak mı lazım.

M

Direkt Bluetooth ile dosya gönderilmiyor hocam. Kontrol ettim az önce. Fotoğraf vesaire de gönderimi yok. Paylaşa bastığımda AirDrop, mail, WhatsApp gibi seçenekler çıkıyor.

Mailde maksimum 25MB izin veriyor başka nasıl gönderebilirim oyun WhatsApp yok AirDrop nasıl kullanılıyor tam bilmiyorum bunları açıklarsanız sevinirim hocam.

M

Mailde maksimum 25MB izin veriyor başka nasıl gönderebilirim oyun WhatsApp yok AirDrop nasıl kullanılıyor tam bilmiyorum bunları açıklarsanız sevinirim hocam.

AirDrop Android'lerde yok, sadece IPhone'dan IPhone'a dosya veya fotoğraf gönderilirken kullanılabiliyor. Yani kısacası başka bir Android telefona oyun gönderemezsiniz.

H

AirDrop Android'lerde yok, sadece IPhone'dan IPhone'a dosya veya fotoğraf gönderilirken kullanılabiliyor. Yani kısacası başka bir Android telefona oyun gönderemezsiniz.

Hayır ben Android'den de iOSa göndermeyi öğrenmek istiyorum birinden olmuyorsa diğerinden denemek mantıklı olur eğer varsa yolu yazarsanız sevinirim bu arada iOS surumum 10.3.4

Yeni konular

Geri
Yukarı