iOS cihazdan bilgisayara fotoğraflar nasıl aktarılır?

mrramen

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üni. Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 cihazımdan bilgisayarıma fotoğraflarımı aktarmak istiyorum. Telefonu bağlayamıyorum çünkü kablom Type-C ve bilgisayarımda Type-C girişi yok. Ayrıca fotoğraflarımın birçoğu iCloud'da. Bu iki yerden fotoğrafları nasıl bilgisayarıma aktarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
icloud web sitesi var hocam.
Hesabınız ile giriş yapıp alın fotoları.

Direkt iCloud uygulamasını indirip çekebilirsin Windows'tan. Telefondakiler için USB-A bir kablo alın ya da dönüştürücü ve 3uTools ile fotoğraflarınızı aktarın.

Hocam 3UTools'u önermeyin, kullanmayın, kullandırtmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gönderi de de belirtildiği üzere kullanılmamasını öneriyorlar.

Hocam 3UTools'u önermeyin, kullanmayın, kullandırtmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gönderi de de belirtildiği üzere kullanılmamasını öneriyorlar.
Yorumlara bakınca çok da katılan görmüyorum nedense. Datamızı almayan uygulama kalmadı artık. İnanılmaz güvenli olmak istiyorsanız hiçbir sosyal medya uygulaması kullanmayıp ne bileyim offline falan kalmak lazım. Özellikle tiktok kullanmayan insan kalmadığını düşünürsek ne kadar önemli bilmiyorum. Yine de yorumunuz için sağolun. iCloud alanı satın alabilir o zaman arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı