iOS iPhone XR uygulama silinmiyor

Jex Blake

Hectopat
Dedemin telefonunda yeni iCloud hesabı açtım. Apple Store bağladım ama uygulama silemiyorum, ana ekranda basılı tutunca uygulamayı sil çıkmıyor. Ayarlardan saklama alanında uygulamayı seçince oradan da silinmiyor.
Bazen ana ekranda basılı tuttuğumda sil çıkıyor kırmızı renkte ama basınca ana ekrandan silebiliyorum sadece direk kaldıramıyorum.

Ne yapmam lazım. Son sürüm 16.3.1 yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedemin telefonunda yeni iCloud hesabı açtım. Apple Store bağladım ama uygulama silemiyorum, ana ekranda basılı tutunca uygulamayı sil çıkmıyor. Ayarlardan saklama alanında uygulamayı seçince oradan da silinmiyor.
Bazen ana ekranda basılı tuttuğumda sil çıkıyor kırmızı renkte ama basınca ana ekrandan silebiliyorum sadece direk kaldıramıyorum.

Ne yapmam lazım. Son sürüm 16.3.1 yüklü.
Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Hangi uygulamayı silmeye çalışıyorsunuz?

Ayarlar > Ekran Süresi > İçerik ve Gizlilik Sınırlamaları > İzin Verilen Uygulamalar > iTunes ve App Store Satın Alımları > Uygulama silme

Bu ayara izin verin.

Ayarlar > ekran süresi > içerik ve gizlilik sınırlamaları > izin verilen uygulamalar > iTunes ve App Store satın alımları > uygulama silme.

Bu ayara izin verin.

Çok teşekkür ederim bir an korktum ya.

Ayarlar > ekran süresi > içerik ve gizlilik sınırlamaları > izin verilen uygulamalar > iTunes ve App Store satın alımları > uygulama silme.

Bu ayara izin verin.

Sırf bu yüzden bir sürü fotoğrafımı sildim hepside önemliydi of.

Bu ayara izin verin.

Düzeldi teşekkürler.

Geri
Yukarı