iPhone XR kasması normal mi?

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 1 yıldır iPhone XR kullanıyorum kuzenimden 2.el olarak aldım aldığımda iOS 15 kuruluydu ve hiçbir donma kasma vs yaşamıyordum ta ki iOS 16 ya geçtikten sonra uygulama değiştirici ekranında kasmaya başladı. iPhone'u geri yükledim iTunes üzerinden ama hiçbir işe yaramadı aşağı video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video da tam anlayamadım kasmayı. Takılma mı oluyor?

Merhaba 1 yıldır iPhone XR kullanıyorum kuzenimden 2.el olarak aldım aldığımda iOS 15 kuruluydu ve hiçbir donma kasma vs yaşamıyordum ta ki iOS 16 ya geçtikten sonra uygulama değiştirici ekranında kasmaya başladı. iPhone'u geri yükledim iTunes üzerinden ama hiçbir işe yaramadı aşağı video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hangi iOS sürümünü kullanıyorsunuz ? Pek normal değil.

Hangi iOS sürümünü kullanıyorsunuz? Pek normal değil.

16.1'den beri bu hata var şu an 16.3. 1 deyim. Denemediğim yol kalmadı 16.2'ye iTunes üzerinden güncellemiştim ama yine bu hata var Apple destek sorunumu çözemedi ve ekranım orijinal.

Yedek alıp geri yüklediyseniz zaten yapacak başka bir şey kalmıyor, sonraki güncellemeyi beklemek dışında.
Üstüne 2 sürüm geldi hala düzelmedi :)

iOS 16.4 gelince yine iTunes üzerinden güncelleyeceğim başka çare kalmıyor zaten.

Video da tam anlayamadım kasmayı. Takılma mı oluyor?

Uygulama değiştiricisinde bir uygulamayı yukarı kaydırıp kapattığımda ve parmağımla sağ doğru kaydırdığımda uygulamalar arası bir kasma laglanma oluyor sadece o ekranda oluyor ana menüde bir sıkıntı yok.

Durum normal değil. Telefonu çok zorlamıyorsunuz değil mi?

16.1'den beri bu hata var şu an 16.3. 1 deyim. Denemediğim yol kalmadı 16.2'ye iTunes üzerinden güncellemiştim ama yine bu hata var Apple destek sorunumu çözemedi ve ekranım orijinal.

Üstüne 2 sürüm geldi hala düzelmedi :)

iOS 16.4 gelince yine iTunes üzerinden güncelleyeceğim başka çare kalmıyor zaten.

Uygulama değiştiricisinde bir uygulamayı yukarı kaydırıp kapattığımda ve parmağımla sağ doğru kaydırdığımda uygulamalar arası bir kasma laglanma oluyor sadece o ekranda oluyor ana menüde bir sıkıntı yok.
Yeni bir güncelleme geldikten sonra DFU Mod ile sıfırlayıp tekrar deneyin. Yazılımsal bir sorun :)

Durum normal değil. Telefonu çok zorlamıyorsunuz değil mi?

Hayır zorlamıyorum. Hatta şöyle söyleyeyim Apple'ın kendi uygulamalarını açıp aynı şeyi yapınca da takılmalar oluyor.

Yeni bir güncelleme geldikten sonra dfu mod ile sıfırlayıp tekrar deneyin. Yazılımsal bir sorun :)

2 farklı sürümde geri yükleme yaptım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı