iOS 16 iPhone XR uygulama değiştiricisinde takılmalar oluyor

iOS 16 da arayüz sorunları vardı ama iOS 16.1 ile bu sorunları çözdüler şuan arayüz yağ gibi akıyor sadece iPhone8 serisinde de bile olmayan bu hata bir tek benim cihazımda var galiba o canımı sıkıyor sadece.

Bugün tekrar aradılar mühendislik birimine yönlendireceklermiş sorunumu bakalım pazartesi tekrar arayacaklar ben sevgilimle bu kadar çok konuşmuyorum :) neyse en azından ilgileniyorlar.
Ben de sorundan şikayetçim eski sürüme çözdükten bir süre sonra yine hatalar almaya başladım güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu.

iOS 16 da arayüz sorunları vardı ama iOS 16.1 ile bu sorunları çözdüler şuan arayüz yağ gibi akıyor sadece iPhone8 serisinde de bile olmayan bu hata bir tek benim cihazımda var galiba o canımı sıkıyor sadece.

Bugün tekrar aradılar mühendislik birimine yönlendireceklermiş sorunumu bakalım pazartesi tekrar arayacaklar ben sevgilimle bu kadar çok konuşmuyorum :) neyse en azından ilgileniyorlar.
Çözebildiniz mi ?

Son düzenleme:
Ben de sorundan şikayetçim eski sürüme çözdükten bir süre sonra yine hatalar almaya başladım güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu.

Çözebildiniz mi?

1 aydır Apple destekle iletisim halindeyim yapmadigmiz şey kalmadı baska telefonla sorunun videosunu falanda çektim son olarak Apple mühendislik birimine gönderildi sorunum onlarda hata göremiyoruz falan demişler 2-3 kere geliştirilmiş günlük tuttular bakalim yine bugunde günlük tutuyorlar, hata oldukca ben saati not aliyorum cumartesi yine ariyacaklar ama bir cozum bulacaklarini zannetmiyorum bu gidisle yeni sürümde düzelmesini bekleyeceğiz.

Çözebildiniz mi?

Videoyu izledinizmi aynı sorunumu yaşıyorsunuz 16.1.2 geldi ama hala çözülmedi.

Son düzenleme:
1 aydır Apple destekle iletisim halindeyim yapmadigmiz şey kalmadı baska telefonla sorunun videosunu falanda çektim son olarak Apple mühendislik birimine gönderildi sorunum onlarda hata göremiyoruz falan demişler 2-3 kere geliştirilmiş günlük tuttular bakalim yine bugunde günlük tutuyorlar, hata oldukca ben saati not aliyorum cumartesi yine ariyacaklar ama bir cozum bulacaklarini zannetmiyorum bu gidisle yeni sürümde düzelmesini bekleyeceğiz.

Videoyu izledinizmi aynı sorunumu yaşıyorsunuz 16.1.2 geldi ama hala çözülmedi.
Hayır benim sorunum dokunmatiğin tamamen devre dışı kalması 15.6 sürümüne düştüm arada yapıyordu ancak son 1 haftadır yapmıyor şuan güncellemeye korkuyorum.

Güncelleme: iOS 16.2'i çıkar çıkmaz iTunes üzerinden güncelledim hala aynı sorun devam ediyordu yine iTunes üzerinden temiz kurulum yaptım hala aynı sorun devam ediyor 🤦‍♂️

Donmadan çok sanki atlama yapıyor gibi duruyor. Dokunmatikten kaynaklı bir sorun olabilir mi diyeceğim ama o zaman başka yerlerde de yapar.
Bu arada arkaplan fotoğrafını çok beğendim. Tam halini atabilir misin?

iOS 15'te bu sorunu yaşamıyordum RAM belleği doluyor gibi bir takılma yapıyor. Apple destek te çözemedi el mecbur böyle kullanacağız bu arada arkadaşımın ekranı yan sanayi olan iPhone Xinde denedim aynı sorun oluyor.

Dosya Ekleri

• photo-output.jpg
    photo-output.jpg
    208,4 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı