iOS mu Android mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Endymion

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorum bu soru birçok kez soruldu ve tartışıldı. Ancak bu konuda çok kararsız kaldım. Bu zamana kadar sürekli Android farklı farklı markalarda telefonlar kullandım, hala da kullanıyorum. Ancak her ne kadar telefonu aldığımda stabilite konusunda ilk zamanlar sıkıntı yaşamasam da daha sonra hep sıkıntılar yaşadım. Artık iPhone almayı düşünüyorum. Ama bazı soru işaretlerim var. Gün içinde çok işim gereği çok sık telefon kullanıyorum. Kullandığım uygulamalar genelde PDF düzenleyici açıcı, Google Keep ve Google Kişiler Yandex ve Google Navigasyon Google Drive Whassapp, YouTube ve YouTube Music Outlook gibi uygulamalar. Çok sık mesajlaşma ve görüşme yapıyorum. Bu uygulamaların hepsinde Gmail ile entegre olarak bulut sistemini de kullanıyorum. iOSa geçtigimde artık bunları kullanmak istediğimde problem yaşar mıyım? Çünkü artık telefonlarda bu işlemleri çok sık yaptığımda çökmeler ve donmalar canıma tak etti.

Fikirleriniz benim için çok önemli. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işletim sistemi olarak iOS daha iyi ve ikisi arasında fiyat farkı var uzun kullanım için istiyorsanız iOS tavsiye ederim.

Stabilite ve performans açısından iOS.
Tasarım, özgürlük ve çeşitlilik açısından Android.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı