Android mi yoksa iOS mu?

sivurant

Hectopat
Gunluk kullaniciyim fotograf cekerim, video cekerim, haber bakarim, okul icin PDF okurum, oyun oynamam. Maksimum verecegim para 10 bin TL zorlarsam 11bin TL çıkarabilirim.

Şu anda elimde 2015'den kalan telefon var 5 inclik ekran kullanıyorum sikintim yok. Almisken ömürlük aliyorum ne alamaliyim bilmiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Android iOS karsilastirmasi yaptim ama modelde yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım ve performans olarak 11 daha iyi. Ekran, kamera olarak ise S21 FE iyi diyebiliriz ekrana çok takılmassanız sizi uzun yıllar götürebilecek bir cihaz olur.

Ben IOS'u çok severim. Ama nasipte almak yokmuş. Android kullanmaktan bıktım. İnşallah yakında 4S'im olur. Hem iOS çok daha uzun ömürlü. Babamın 4S'i 10 yıldır format atılmadan kullanılıyor. Android bir süre sonra çok sıkıyor. Yani gözüm kapalı iOS derim.

Ben IOS'u çok severim. Ama nasipte almak yokmuş. Android kullanmaktan bıktım. İnşallah yakında 4S'im olur. Hem iOS çok daha uzun ömürlü. Babamın 4S'i 10 yıldır format atılmadan kullanılıyor. Android bir süre sonra çok sıkıyor. Yani gözüm kapalı iOS derim.
Hocam 4s i bırakın iphone 6 bile desteği kesildi netflixi falan bırak chrome bile indiremiyorsun telefona.Limitasyonlar çok fazla.Ve ayrıca gördüğüm en saçma argümanları sunmuşsunuz.

Hocam 4S i bırakın iPhone 6 bile desteği kesildi Netflix'i falan bırak Chrome bile indiremiyorsun telefona. Limitasyonlar çok fazla. Ve ayrıca gördüğüm en saçma argümanları sunmuşsunuz.

3U Tools ile yükleniyor. Telefon küçük olduğu için kullanması daha kolay. Tabii uygulama desteği bittiği için her şey eski sürüm yükleniyor. Benim için IOS'un teması yeter😃

iOS RAM optimize konsunda daha iyi 2 GB RAM bir cihaz bile hala güncelleme alırken donma sorunu yok şahsen 4-6 GB RAM bir Apple cihaz alıp rahatıma bakardım zaten Jailbreak yaptığınız zaman tamamen sizin kontrolünüzde telefon ama Android rahatlığı oradan bunu şuradan şunu indireceğim diyorsanız Android almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı