iOS "Sistem" silme

kayaoney

Decapat
Sistem yazan yeri nasıl silebilirim?

374442

Son düzenleyen: Moderatör:
Android işletim sistemi kurmak istediğinizde silebiliyorsunuz. Yolları adımları var. IOS root dosyaları mevcut. Güncelleme yaptıkça boyutu değişebilir. Kolay kolay silemezsiniz.
Kolay kolay değil, asla silemezsiniz. Eğer silerseniz telefonda bölüm kalmaz. Tabii, silmekten kastım boot bölümü v.s dahil. Sonra telefon hiçbir halta yaramaz, teknik servislerin kapılarını gezersiniz. Mesela ben, telefonu hardbrick ettim sonra düzeltirim derken tüm bölmüleri sildim, telefon EDL modda kaldı. 7 haftadır serviste...

Bu arada Android'de işletim sistemi kurarken silinmiyor, var olanın üstüne kuruyoruz, eski olan siliniyor. Silip kurmuyoruz. ;)

Kolay kolay değil, asla silemezsiniz. Eğer silerseniz telefonda bölüm kalmaz. Tabii, silmekten kastım boot bölümü v.s dahil. Sonra telefon hiçbir halta yaramaz, teknik servislerin kapılarını gezersiniz. Mesela ben, telefonu hardbrick ettim sonra düzeltirim derken tüm bölmüleri sildim, telefon EDL modda kaldı. 7 haftadır serviste...

Bu arada Android'de işletim sistemi kurarken silinmiyor, var olanın üstüne kuruyoruz, eski olan siliniyor. Silip kurmuyoruz. ;)

Asla silinmiyor dediğinizle son söylediğiniz birbirinin zıttı zaten. Android üstüne kurulmuyor. Telefonun çoğu driverı IOS üzerine optimize. Android için optimize Iphone driverları sadece zevk için çalışan yazılımcılar ya da telefoncular tarafından yapılıyor. Benim arkadaşım telefonculuk yapıyor, servis, satış, hepsi. Yazılımdan da çok iyi anlıyor. Kendi telefon yazılımını yapıyor uzun süredir. Iphone 5S'e android attı, Sistem klasöründeki dosyaların %80i gitti. Neyse uzatmayalım; asla diye bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı