iOS ve Android

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Murat 1480

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben iOS işletim sisteminin Apple uygulamalarını çok seviyorum ancak Android işletim sisteminin Google uygulamalarını hiç sevmiyorum. Apple uygulamalarına farklı farklı adlar koyuyor Google hep uygulamalarına Google adı koyuyor siz hangisini tercih edersiniz?

indir.png

Apple uygulamaları.
Safari.
Mail.
iCloud.
Apple TV.
Watch.
Sağlık.
Apple Music.
App Store.
iTunes Store.
iMovie.
Ev.
FaceTime.
İbooks.
Podcast.
Siri.
Gördüğünüz gibi mail uygulaması bile gerçek mail adını almış ve uygulamalarına farklı farklı adlar koyuyor ayrıca uygulamaları silinebiliyor ancak Google uygulamaları öğle değil.

images.jpeg

Google uygulamalarına hep aynı adı koyuyor ve adları hep Google diye geçiyor Gmail uygulaması bile Google içeriyor g Google demek.

Sizce Android Google uygulamaları mi iOS Apple uygulamaları mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
"g Google demek" koptum valla gece gece 😂😂🤣

Hocam niye bunlara takılıyorsunuz, önemli olan adı değil işlevi.

Arkadaşlar ben iOS işletim sisteminin Apple uygulamalarını çok seviyorum ancak Android işletim sisteminin Google uygulamalarını hiç sevmiyorum. Apple uygulamalarına farklı farklı adlar koyuyor Google hep uygulamalarına Google adı koyuyor siz hangisini tercih edersiniz?

Eki Görüntüle 1337054

Apple uygulamaları.
Safari.
Mail.
iCloud.
Apple TV.
Watch.
Sağlık.
Apple Music.
App Store.
iTunes Store.
iMovie.
Ev.
FaceTime.
İbooks.
Podcast.
Siri.
Gördüğünüz gibi mail uygulaması bile gerçek mail adını almış ve uygulamalarına farklı farklı adlar koyuyor ayrıca uygulamaları silinebiliyor ancak Google uygulamaları öğle değil.

Eki Görüntüle 1337069

Google uygulamalarına hep aynı adı koyuyor ve adları hep Google diye geçiyor Gmail uygulaması bile Google içeriyor g Google demek.

Sizce Android Google uygulamaları mi iOS Apple uygulamaları mı?

Buram buram fanboyluk kokuyor. Gmail olunca sıkıntı iTunes olunca sıkıntı yok değil mi?

2'side aynı şeyleri yerine getiriyor ki zaten?
Ona kalırsa App Store "Ap"sini Apple'dan almış saçmalık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı