IOS'a geçiş süreci

120'den 60Hz'ye geçmek nasıl bir deneyim?

Her şey 120Hz mi sence, sırf bu yanı var diye bunu yazmanız çok saçma geldi bana. Şimdi bende iPhone 13 var, A34 120Hz o zaman A34 daha mı iyi yani sizce? IPhone'un en güzel serilerinden bahsediyoruz 8+ cihazından. 120 Hz'den 60 Hz'ye geçmek nasıl bir deneyim diye küçük düşürücü bir soru sorma peşindesiniz bence. Ha iş böyle değil gerçekten bu soruyu farklı amaçla sorduysanız saygı duyarım.

Her şey 120Hz mi sence, sırf bu yanı var diye bunu yazmanız çok saçma geldi bana. Şimdi bende iPhone 13 var, A34 120Hz o zaman A34 daha mı iyi yani sizce? IPhone'un en güzel serilerinden bahsediyoruz 8+ cihazından. 120 Hz'den 60'Hz'ye geçmek nasıl bir deneyim diye küçük düşürücü bir soru sorma peşindesiniz bence. Ha iş böyle değil gerçekten bu soruyu farklı amaçla sorduysanız saygı duyarım.

Katılıyorum düşük seviye cihazlarda bile 90 Hz ekran koyup en düşük işlemcilerden kullanılıyor. Bu işin biraz göz boyaması oldu. Tabii Apple'ın 120 Hz ekran koymaması kendi ayıbı ona bir şey diyemem bu seviye cihazlara 60 Hz koymak markanın itibarını düşürüyor.

Geri
Yukarı