IOS'a geçiş süreci

Söylediğiniz 8 Plus'un üstün olması durum onun gibi amiral gemisi olan Android'lerde olmaz bir arkadaşım Snapdragon 855'li mi 9 kullanıyor ben de 4 senedir mi 10t kullanıyorum hala kaya gibi performanstan düşmemiş cihazlar. Durum ne istediğinize göre de değişiyir tabii ama ben şahsen 60Hz cihaza o parayı vermem fark etmez diyen arkadaşlar da kullanmamıştır yüksek ihtimalle onu da belirteyim. Hayırlı olsun.

Söylediğiniz 8 Plus'un üstün olması durum onun gibi amiral gemisi olan Android'lerde olmaz bir arkadaşım Snapdragon 855'li mi 9 kullanıyor ben de 4 senedir mi 10t kullanıyorum hala kaya gibi performanstan düşmemiş cihazlar. Durum ne istediğinize göre de değişiyir tabii ama ben şahsen 60Hz cihaza o parayı vermem fark etmez diyen arkadaşlar da kullanmamıştır yüksek ihtimalle onu da belirteyim. Hayırlı olsun.
Dağlar kadar fark var bu arada iOS ve Android'in 60 Hz animasyonları arasında. iOS'un 60 Hz'i hiç rahatsız edici değil Android cihazlar gibi. iOS işletim sistemi, arayüzü bambaşka bir şey kullanmadan anlayamazsınız bunu. Xiaomi de mesela HyperOS'u iOS'tan yola çıkarak tasarladı. Aşırı derece de benzerler.

Dağlar kadar fark var bu arada iOS ve Android'in 60 Hz animasyonları arasında. IOS'un 60 Hz'i hiç rahatsız edici değil Android cihazlar gibi. iOS işletim sistemi, arayüzü bambaşka bir şey kullanmadan anlayamazsınız bunu. Xiaomi de mesela HyperOS'u IOS'tan yola çıkarak tasarladı. Aşırı derece de benzerler.

60Hz dışında katılıyorum. 120Hz bir Xiaomi kullan IOS'un yüzüne bakmazsın çok sevdalısı değilsen.

Dağlar kadar fark var bu arada iOS ve Android'in 60 Hz animasyonları arasında. IOS'un 60 Hz'i hiç rahatsız edici değil Android cihazlar gibi. iOS işletim sistemi, arayüzü bambaşka bir şey kullanmadan anlayamazsınız bunu. Xiaomi de mesela HyperOS'u IOS'tan yola çıkarak tasarladı. Aşırı derece de benzerler.

Yarın alacağım 8 Plus hariç 5S ve SE2020 kullandım kullanmamış olan yorum yapmasın, 2016 da 5S aldım kardeşim de Samsung Note 2 vardı ki aynı yıllarda çıkmış telefonlar ortalama, kamerada 5S fersah fersah öndeydi.

SE2020 ve S21 FE kullandım bizatihi ikisi arasında SE2020 her konuda üstündü özellikle kamera 👍

Şahsen SE4'ü 8 Plus üzerine yapsalardı ana kamerası 48MP ve olası A16 bionic ile yeterde artardı diye düşünüyorum.

Arkadaşlar hanginiz beddua etti sabah çıkıp telefonu alacaz dedik, 24 saate kaldık dün akşam işe başladım bu akşam çıkacağım 😂😁

Al sat yaparak yükseltmek için iPhone her türlü daha mantıklı. Orta seviye Android kullanıp amiral gemisi cihazlara laf etmeniz saçma geldi.

Kardeşler telefonu aldım 8 Plus 256 GB SE2020'nin aynısı büyük olanı, en kötü 2 sene götürür ki uygulama desteği daha 4-5 sene götürür, sonraki telefonu SE4 olarak almayı planlıyorum.

Yineliyorum SE2020 sattığıma pişmanım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı