IP adres ile site yayınlamak

XAMPP isimli programı kurun.
Tamam kuracagim hocam. Devam edin. Xampp eski surumlerinden birini indirsem sorun olurmu yoksa son surummu indirmeliyim?

Hocam IIS uzerinde hazir Lan site var. Onu kullanmam mumkunmu?

Son düzenleme:
Tamam kuracagim hocam. Devam edin. Xampp eski surumlerinden birini indirsem sorun olurmu yoksa son surummu indirmeliyim?

Hocam IIS uzerinde hazir Lan site var. Onu kullanmam mumkunmu?
IIS ASP.Net ile uyumlu. Ben PHP öneririm siz bilirsiniz hangisini kullanacağınızı. Xampp'ın istediğiniz PHP versiyonuna göre en güncel halini öneririm.

IIS ASP.Net ile uyumlu. Ben PHP öneririm siz bilirsiniz hangisini kullanacağınızı. Xampp'ın istediğiniz PHP versiyonuna göre en güncel halini öneririm.
Tamam hocam Xampp ile devam edelim en eski surum indirsem olurmu?

Cunku internet hizim dusuk.

@Myk61, siz bedava domain vereceksiniz ya onu ben Google Sitesde kullanmam mumkunmu? Eger kullanmam mumkun degilse, kendi ip adres sitemde kullanirim ama hala yapamadim. Neresinda hata yapdim acaba. Bi de sitenin local ip ini vermeyecegim oyle degilmi global ip ini verecegim degilmi siteye gireceklere?

Son düzenleme:
Tamam hocam Xampp ile devam edelim en eski surum indirsem olurmu?

Cunku internet hizim dusuk.

@Myk61, siz bedava domain vereceksiniz ya onu ben Google Sitesde kullanmam mumkunmu? Eger kullanmam mumkun degilse, kendi ip adres sitemde kullanirim ama hala yapamadim. Neresinda hata yapdim acaba. Bi de sitenin local ip ini vermeyecegim oyle degilmi global ip ini verecegim degilmi siteye gireceklere?
Nasıl yapacağın hakkında bilgim yok, istediğin taktirde örneğin; guwandykow.my.com.tc şeklinde subdomainini verebilirim. A kaydı ile istediğin hosting/ip adresine yönlendirmesini sağlayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı