IP adresimi öğrenen birisi ne yapabilir?

O bile sıkıntılı hocam ben kendi IP adresimi kontrol ettiğim zaman yaşamadığım bir şehirde gösteriyor beni.

Hocam bende kendi IP adresimi arkadaşlarımınkini başka şehirdeki arkadaşlarımınkini kontrol ettim, ancak şehir çıkıyor merak etmeyin.

Hocam Allah aşkına ettiği küfürleri vs. SS alın tehditleri SS alın şikayet edin niye uğraşmak istemiyorsunuz ki? Beni şu anda acımasız biri falan sanabilirsiniz fakat böylesi tiplerin sanalda barınmaması ve ağır bir travma yaşamaları gerekiyor bence.

Hocam nasıl şikayet edebilirim.

Hocam çok kuruluyorum şu türemelere şakasız ya :D keşke hepsi ölüp gitse bir anda.
bizim sınıftada vardı birtane çocukta güya 50 tane rtx 3060ti vardı hergünde site kapatıyormuş filan (rtx olayı ilk çıktığı ay yani normalde imkansızsa ozaman hayli hayli imkansız) site kapatmak dediğide ip stresser : D

CİMER'e bunların fotoğraflarını atın ailenizden yardım isteyin yardımcı olsunlar.

Tacizden, hakaretten ve tehtidden dava açabilirsiniz veya sadece göz korkutmak için CİMER'den şikayet edebilirsiniz.

Bizim sınıftada vardı bir tane çocukta güya 50 tane RTX 3060 Ti vardı her günde site kapatıyormuş filan (RTX olayı ilk çıktığı ay yani normalde imkansızsa o zaman hayli hayli imkansız) site kapatmak dediğide IP stresser: D

CİMER'e bunların fotoğraflarını atın ailenizden yardım isteyin yardımcı olsunlar.

Tacizden, hakaretten ve tehtidden dava açabilirsiniz veya sadece göz korkutmak için CİMER'den şikayet edebilirsiniz.

Bilmiyorum hocam yapamam ben yazık 3 yıl sonra evlenecek.

Geri
Yukarı