IP adresinin İngiltere'de görünmesi problem olur mu?

Hocam internet sağlayıcınızın müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. VPN açık unutmadıysanız IP adresinizin İngiltere lokasyonlu gözükmesi sizinle alakalı bir sorun değil.

VPN açıp yasaklı sitelere girmekten bahsediyorsunuz sanırım. Hayır sorun olmaz, kullanabilirsiniz.

Ama çoğu VPN şirketi savcılığa kullanıcı verisini verir bir durum olduğunda, bu yüzden bir suç işlemeyin. Şimdi başlık ve konu içeriği farklı gibi tam anlamadım da, VPN falan olmamasına rağmen de böyle yasaklı sitelere girebiliyorsanız güvenli DNS de açık olabilir.

VPN açıp yasaklı sitelere girmekten bahsediyorsunuz sanırım. Hayır sorun olmaz, kullanabilirsiniz.

Ama çoğu VPN şirketi savcılığa kullanıcı verisini verir bir durum olduğunda, bu yüzden bir suç işlemeyin. Şimdi başlık ve konu içeriği farklı gibi tam anlamadım da, VPN falan olmamasına rağmen de böyle yasaklı sitelere girebiliyorsanız güvenli DNS de açık olabilir.

Hayır suçluk bir durum yok. Spotify'da müzik dinlerken yabancı reklamlar cıkıyordu. Ben de IP adresimden konumu kontrol ettiğimde İngiltere'de göründüğümü fark ettim. Ve test ettim gerçekten girilmeyen sitelere giriliyor.

Geri
Yukarı