100 bin TL laptop tavsiyesi

Dün Mediamarkt'a uğradım. Legion 7 pro'ya güzel bir indirim yapmışlar. Biraz da pazarlıkla 120bin'e anlaştık. Açıkçası bu bütçelere çıkma niyetim yoktu. Çıksam da 14. nesil i9'ları bekleyecektim ama fiyat cazip gibime geldi. 6-7 gündür pc araştırıyorum ve fiyatı da yeni düştu zaten. Hafta başı 169bin TL civarındaydı. Neyse aldık nihayetinde. Ekranda ölü piksel yok. Daha detaylı kullanamadım ama ilk izlenimim çok iyi. Lenovo almak aklımda bile yoktu normalde. Biraz kullandıktan sonra izlenimlerimi yazarım. Cevaplaarınız için teşekkürler.

ryzen 9 lu olan cihazda çok iyi cihaz ama ben intel i9 çıkabilirseniz şiddetle tavsiye ederim undervolt işlemide yapılıyor ben yaptım.cihaz max performasn ama 70-75 dereceyi en ağır işlemlerde geçmiyor çok serin çalışıyor aşırı memnunum çıkabilirseniz 4090 i9 intel olanı almanızı öneririm yurtdışı 105000 tl ben asla vermem hocam tercih etmem tr 36 ay premıum yerinde özel garanili cihaz alırım 100 k üstüne yurtdışı ürün alınmaz bence medimarkt takip edin ben oradan 119k ya aldım vade farksız 6 taksitte yapılıyor iyi denk geldi geöen hafta gene aynı rakama webe özel kampanya yaptılar iniyor aynı rakamlara 4090 i9
Lenovonun sıcaklık takibi yapabildiğimiz uygulaması var mı? Siz Afterburner mi kullanıyorsunuz? Başka tavsiyeniz var ise uygulayım hocam. Yeni aldım. Ram ve SSD upgrade yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Dün Mediamarkt'a uğradım. Legion 7 pro'ya güzel bir indirim yapmışlar. Biraz da pazarlıkla 120bin'e anlaştık. Açıkçası bu bütçelere çıkma niyetim yoktu. Çıksam da 14. nesil i9'ları bekleyecektim ama fiyat cazip gibime geldi. 6-7 gündür pc araştırıyorum ve fiyatı da yeni düştu zaten. Hafta başı 169bin TL civarındaydı. Neyse aldık nihayetinde. Ekranda ölü piksel yok. Daha detaylı kullanamadım ama ilk izlenimim çok iyi. Lenovo almak aklımda bile yoktu normalde. Biraz kullandıktan sonra izlenimlerimi yazarım. Cevaplaarınız için teşekkürler.

Lenovonun sıcaklık takibi yapabildiğimiz uygulaması var mı? Siz Afterburner mi kullanıyorsunuz? Başka tavsiyeniz var ise uygulayım hocam. Yeni aldım. Ram ve SSD upgrade yapmayı düşünüyorum.
Bence gayet guzel bir bilgisayar almissiniz gule gule kullanin hocam

Dün MediaMarkt'a uğradım. Legion 7 Pro'ya güzel bir indirim yapmışlar. Biraz da pazarlıkla 120Bin'e anlaştık. Açıkçası bu bütçelere çıkma niyetim yoktu. Çıksam da 14. nesil i9'ları bekleyecektim ama fiyat cazip gibime geldi. 6-7 gündür PC araştırıyorum ve fiyatı da yeni düştu zaten. Hafta başı 169bin TL civarındaydı. Neyse aldık nihayetinde. Ekranda ölü piksel yok. Daha detaylı kullanamadım ama ilk izlenimim çok iyi. Lenovo almak aklımda bile yoktu normalde. Biraz kullandıktan sonra izlenimlerimi yazarım. Cevaplaarınız için teşekkürler.

Lenovo'nun sıcaklık takibi yapabildiğimiz uygulaması var mı? Siz Afterburner mi kullanıyorsunuz? Başka tavsiyeniz var ise uygulayım hocam. Yeni aldım. RAM ve SSD upgrade yapmayı düşünüyorum.

Öncelikle hayırlı olsun. Kanımca 6+ sene sizi götürür. İndirim gerçekten şahane olmuş. Soğutması dillere destan markalardan birisi. İşlemci bakımından 14.nesil 13'e göre o kadar ahım şahım fark bence yok. Olsa bile bu fiyata alınabilir en mükemmel cihaz bu bence. Güle güle kullanın.

Öncelikle hayırlı olsun. Kanımca 6+ sene sizi götürür. İndirim gerçekten şahane olmuş. Soğutması dillere destan markalardan birisi. İşlemci bakımından 14.nesil 13'e göre o kadar ahım şahım fark bence yok. Olsa bile bu fiyata alınabilir en mükemmel cihaz bu bence. Güle güle kullanın.
Cevabınız ve güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Daha iyileri sizlere olur umarım. İlk izlenimlerim oldukça iyi. İçerisinde gelen Windows 11 Home sürümünü Pro olarak yükselttim. İçerisinde bir kısım yazılımla birlikte geliyor. Aklımda format atıp temiz kurulum yapmak var aslında.

Normal kullanımda oldukça seri bir bilgisayar doğal olarak. Yarın akşam bir miktar oyun testine tabi tutarım. Ardından bir kaç kelam yazarım buraya.

Hocam hayırlı olsun cihazınız benimle aynı rakama almışsınız i9 4090 sevindim buna :):):) İyi tercih oldu vallahi ben sıcaklık takibi dahi yapmıyorum aç kullan zaten buz gibi bir cihaz sadece kaliteli laptop standım var onunla kullanıyorum altı hava alsın diye ılık ılık takılıyoruz cihazla en baba oyun ve işlemlerde benim cihazda undervolt yapılı olduğu için bütün verilere throotlestop yazılımı üzerinden takip ediyorum gerekli olduğu zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı