''IP adresiniz çalınıyor'' uyarısı gerçek mi?

SesszNinja1

Decapat
Daha fazla  
Videoindirxa sitesinden video indiriyordum, bir anda beni farklı bir siteye attı ve spor test falan yazıyordu. Sonra en son soru 18 yaşından büyük müsün dedi, ben de telefondan geri tuşuna bastım. IP adresin çalınıyor falan dedi hemen çıktım sonra. Başına daha önce gelen var mı? Eğer varsa ne oldu? Yardım edin çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoindirxa sitesinden video indiriyordum, bir anda beni farklı bir siteye attı ve spor test falan yazıyordu. Sonra en son soru 18 yaşından büyük müsün dedi, ben de telefondan geri tuşuna bastım. IP adresin çalınıyor falan dedi hemen çıktım sonra. Başına daha önce gelen var mı? Eğer varsa ne oldu? Yardım edin çok korkuyorum.
İp adresi çalınan bir şey olsa herkes herkesinkini çalardı 😃

IP adresi çalmayı da ilk kez duydum :D dolandırıcı site, direkt kapat geç, sorun olmaz. Ayrıca rastgele yönlendirildiğiniz bir sitedeki anketi neden dolduruyorsunuz ki?

İp adresi çalınmaz. Sizin gördüğünüz pop-up reklam.

Reklamdır o. Mobildemi yoksa PC demi gördünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı