IP ile neler yapılabilir?

Hak yolundan *** yoluna sapmak. :D VPN güvenlik için de kullanılıyordu sanırım?
Yani. VPN ile aranızdaki şifreli bağlantıyı aradakiler göremeyebilir ancak bu sefer de verilerinizi VPN'e emanet ediyorsunuz. VPN şirketi verilerinizi nasıl kullanmak isterse artık. Kısacası güvenliği arttırayım derken azaltmanız olası.

Yani. VPN ile aranızdaki şifreli bağlantıyı aradakiler göremeyebilir ancak bu sefer de verilerinizi VPN'e emanet ediyorsunuz. VPN şirketi verilerinizi nasıl kullanmak isterse artık. Kısacası güvenliği arttırayım derken azaltmanız olası.
Kaspersky vpni var günlük 200mb sunuyor.

Ceza yediğim için gelemedim ama bilgili kişi olarak yazayım;
Bilgisayarına sızıp her şeye erişim sağlayabilir.
Kredi kartı bilgilerini çalabilir.
Üstüne şirket açıp batırabilir.
Seni katil olarak gösterbilir.

Ama bunları yapabiliyorsa IP adresini bulmasına gerek yok :D Elite Ultra bilgili kahin bir hacker olması lazım. Ki bunlar da cıa da çalışıyor :D.

Ceza yediğim için gelemedim ama bilgili kişi olarak yazayım;
Bilgisayarına sızıp her şeye erişim sağlayabilir.
Kredi kartı bilgilerini çalabilir.
Üstüne şirket açıp batırabilir.
Seni katil olarak gösterbilir.

Ama bunları yapabiliyorsa IP adresini bulmasına gerek yok :D Elite Ultra bilgili kahin bir hacker olması lazım. Ki bunlar da cıa da çalışıyor :D.
Link yukarıda mevcuttur. :)
Üşenenler için,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En maksimum neler yapılır? Mahallesi sistem özellikleri ve kullandığı operatör gözüküyor diye biliyorum. Peki bilgisayarına sızma, kamerasını izleme gibi olaylar yapılır mı?
Modemi aç kapa ip yenilenir sen bu arkadaşların yazdığına bakma pizza falan onun gibi vs. videolarda kurgu

Yeni konular

Geri
Yukarı