IP, MAC adresi yüzünden yeniden VAC yasaklanması olur mu?

45406

Kilopat
Makaleler
1
İyi günler şunu kabul etmeliyim ki daha önce ana hesabımda hile kullanıp VAC yedim.

Evet o hesabı tozlu raflara kaldırdım yeni hesaba geçtim büyük hevesle, hasretle yeniden CS:GO satın aldım.

Oynamaya başladım 8/10 rekabetçi maçımı attım. Tabii ki hile kullanmak etmek gibi bir şey aklımın ucundan geçmiyor bir kere dilim yandı bu yaptığım rezillikten sonra.

Sorum şu ki yeni hesabımda aynı telefon numarasını tabii ki kullanmıyorum fakat IP veya MAC adresinin aynı olmasından mütevellit bir VAC ile karşılaşır mıyım?

CS:GO'nun dosyalarını doğrulatın. Hileyle ilgili her şeyi silin.
IP vb. şeylerden ban atılmaz.

Yeni hesapta aynı telefon numarasını kullanmadığınız sürece sıkıntı olma ihtimali çok düşük.

Eğer oyun dosyalarında injectlenmiş .dll varsa risk olur. İnternet üzerinden hesap banlama olmuyor. Ortak banlama sadece aynı telefonu kullanan hesaplarda olur. Tavsiyem VAC yiyen hesabınıza girin ve Steam Cloud'da ne varsa silin. Sonrasında da oyun dosyalarını doğrulatın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı