Sahte mevlana yüzünden VAC yiyebilir miyim?

BadGirl hesabından kalanlar. :D
1585165658539.png

İsterse 3 roundda 15 vursun 😀 Bende CS:GO delisiyim, 4.800 saatim var. Çok hile diyen oldu ama ban yemedim. Yani kafalarına göre ban atamazlar.
Ben de Inferno'da iki round arka arkaya carbon atmıştım, hatta yine Ayhan vardı, birlikte olmayınca oynayamıyoruz 😆 İkinci carbondan sonra bütün rakip reportlayıp reportladıklarını chete atmışlardı, bir şey olmadı.

Hile yapmadıysan korkulacak bir durum yok. Elli kere kapı arkasından vursan da, en inanılmaz vuruşları yapsan da hile kullanılmadığın sürece sorun olmaz.

Overwatch'dan yasaklandığın zaman aynı VAC gibi işlemler uygulanıyor o yazıyı profilde görüyorsunuz.

Overwatch ve VAC farklı şeyler. Overwatch tarafından alacağın bir yasaklama oyun yasaklaması olarak işlenir. Eğer hile ayrıyeten otomatik olan VAC sistemi tarafından da tespit edilmişse bu yasaklama VAC yasağına dönüştürülür.

Overwatch müfettişlerinin kararı direkt olarak VAC yasağı ile sonuçlanmaz.

Bunları daha önceki konularda da anlatmıştım.

Ama evet, kalıcı Overwatch yasaklamaları da etki olarak aynı işleve sahip.

Son düzenleme:
Zaten olmaz kral. Yani istedikleri kadar reportlasınlar. Ban sistemleri öyle basit değil. Basit olsaydı üst düzey, envanterli oyuncular ban yerdi. Overwatch ve VAC dahil, sistemde hile dosyasını veya 3. parti yazılım dosyalarını tespit etmeden ban atamazlar. Yani Overwatch banı yedim, hile kullanmadım diyen insanlara güvenmeyin. Benim gözümün önünde, takım arkadaşım olan Türk birisi, 5.600 saatli adam ban yedi. Faceit Premium, ESEA gibi platforumları çok büyütmeyin yani. Hilelerin babaları orada. Kullandıkları hileler paralı ve ciddi anlamda ban yemiyorlar.

Arkadaşlar dalgasına oynuyordum zaten sonuncuydum, mevlana gibi hareketler yapıp deagle ile rastgele ateş ettim. Adam kafadan yedi mermiyi :D VAC yersem itiraz etsem kabul ederler mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vac ban yeme durumun çok düşük ama bu hareketlerinden kişiyi vursanda vurmasanda muhtemel bir durumla overwatch'a düşersin ve oradaki durumlar göz önünde tutulup izlendikten sonra ban yeme durumun söz konusu ban yemez'sin diye birşey söz konusu değil insanlar antivirüs programları güncellendikten sonra valve bağzı yazılımları hile olarak algılayıp ban atabiliyor bu kulaktan duyma durumlar değil büyük yayıncılar tarafından'da yaşanmış durumlar bu tarz şeyleri göz önünde bulundurarak hareket edilmelidir tıpta bile raporlar %99 çıkarken %1 ihtimal göz önünde bulunurken bir oyunda ban yermiyim gibi sorulara kesin cevaplar malesefki bana saçma geliyor yani ban yediğinde sesini kimseye'de duyuramaz'sın öyle bir dünya yok sen kendini yırtsanda fark etmez overwatch düştüğünde izleyip karar veren kullanıcıların aklında hemen şu cevap oluşacak (mevlana açmış ayar yapıyor veya adamın hilesi kalitesiz) gibi algı oluşur yani ben görsem bariz hile derim adam vur yada vurma o hareketin mantıklı bir açıklaması olmadığı için :) neyse karar senin ben olsam hesabımı riske atmam

Steam Profilim. Ortak oyun oynamak isteyenler ekleyebilir

Vac ban yeme durumun çok düşük ama bu hareketlerinden kişiyi vursanda vurmasanda muhtemel bir durumla overwatch'a düşersin ve oradaki durumlar göz önünde tutulup izlendikten sonra ban yeme durumun söz konusu ban yemez'sin diye birşey söz konusu değil insanlar antivirüs programları güncellendikten sonra valve bağzı yazılımları hile olarak algılayıp ban atabiliyor bu kulaktan duyma durumlar değil büyük yayıncılar tarafından'da yaşanmış durumlar bu tarz şeyleri göz önünde bulundurarak hareket edilmelidir tıpta bile raporlar %99 çıkarken %1 ihtimal göz önünde bulunurken bir oyunda ban yermiyim gibi sorulara kesin cevaplar malesefki bana saçma geliyor yani ban yediğinde sesini kimseye'de duyuramaz'sın öyle bir dünya yok sen kendini yırtsanda fark etmez overwatch düştüğünde izleyip karar veren kullanıcıların aklında hemen şu cevap oluşacak (mevlana açmış ayar yapıyor veya adamın hilesi kalitesiz) gibi algı oluşur yani ben görsem bariz hile derim adam vur yada vurma o hareketin mantıklı bir açıklaması olmadığı için :) neyse karar senin ben olsam hesabımı riske atmam

Steam Profilim. Ortak oyun oynamak isteyenler ekleyebilir
Overwatch'ı yaptıktan sonra bir de müfettiş kontrol ediyor diye biliyorum. Direkt olarak VAC yemiyor sanırım.

Overwatch'ı yaptıktan sonra bir de müfettiş kontrol ediyor diye biliyorum. Direkt olarak VAC yemiyor sanırım.
dediğim gibi her zaman %1 ihtimali göz önünde bulundururum ben daha önce Unlostun ev arkadaşına veya rip'in takım arkadaşlarının başına gelen durumlar bunlar %1 de olsa bir ihtimal göz önünde tutar'sam şahsen kendi profilim için örnek vereyim hibe etmek istemem valve gibi adaletsiz bir oyun firmasına çünkü valve'ninde %99 haksız %1 haklı tarafı var özellikle csgo oyunun'da bu gün zula oyununu eleştirirken ( ya aga zula paracı oyun bu ne böyle ) diyoruz ya aynısı valve csgo için'de geçerli bu işin lamı cimi yok yani neyse konumuza gelirsek bir oyun firmasına güvenme sırf karşı taraf korksun falan diyeyle iyi oyna bırak öyle korksun :D

VAC oyuna müdahale eden dosya varsa işlem yapar yani 3. Parti avantaj sağlayacak bir şey yapmadıysan korkmana gerek yok. Overwatch bandaysa sanırım yediğin report larin 1 yada 2 gün içinde 10'u geçmesi gerekiyor bu yüzden internetteki report botlar 10 yada 11 tane rapor atiyor yani tek bir maçtan dolayida ow düşmen zor korkmana gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı