Çözüldü IP üstünden sistem ele geçirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dnzkctrk2424

Femtopat
Daha fazla  
Anlamadım, normalde böyle şeylere pek inanmam ama bu arkadaş çok yalancı biri değil, sizce gerçek olabilir mi? Bilgim olmadığından soruyorum.

1707950768470.png

1707950821630.png

1707950896777.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teknik olarak böyle bir şey mümkün.
Tabii araya 3. parti bir yazılım gerekiyor.

Doğrudan IP üzerinden bir kişiye arka kapı yapılmadığı sürece erişmek oldukça zordur.
İmkansız değil ama zordur.

Onun dışında 3. parti gizli bir yazılımla saniyeler içerisinde erişim mümkündür.
Anlamadım, normalde böyle şeylere pek inanmam ama bu arkadaş çok yalancı biri değil, sizce gerçek olabilir mi? Bilgim olmadığından soruyorum.

Eki Görüntüle 2116639

Eki Görüntüle 2116640

Eki Görüntüle 2116641

Bunu mesajları atmadan anlatabilirdin ilişki yaşadığın bir arkadaşınla özel mesajlarını onu utandıracak şekilde neden paylaşıyorsun? Bir de özel hayatının gizliliğini ihlal ettiğini iddia edip kendin aynısını yapmışsın. Bu etik bir şey değil ayrıca ne yaparsa yapsın sana değer veriyormuş gibi duruyor böyle forumda dalga geçmek yerine gidip insan gibi konuşmak istemiyorum yazıp engelleyebilirsin. Ayrıca bunla alakalı hiçbir kanıt sunamıyor bence sende farkındasın korkutmak istediğinin ama ilgi arıyorsun.

Son düzenleme:
Bunu mesajları atmadan anlatabilirdin ilişki yaşadığın bir arkadaşınla özel mesajlarını onu utandıracak şekilde neden paylaşıyorsun? Bir de özel hayatının gizliliğini ihlal ettiğini iddia edip kendin aynısını yapmışsın. Bu etik bir şey değil ayrıca ne yaparsa yapsın sana değer veriyormuş gibi duruyor böyle forumda dalga geçmek yerine gidip insan gibi konuşmak istemiyorum yazıp engelleyebilirsin. Ayrıca bununla alakalı hiçbir kanıt sunamıyor bence sende farkındasın korkutmak istediğinin ama ilgi arıyorsun.

Bu kişi arkadaşım değil, birdenbire yazan birisi, bana aşıkmış, ayrıca hesabı da silmiş zaten, kim olduğunu nereden bulacaksın?

Bunu mesajları atmadan anlatabilirdin ilişki yaşadığın bir arkadaşınla özel mesajlarını onu utandıracak şekilde neden paylaşıyorsun? Bir de özel hayatının gizliliğini ihlal ettiğini iddia edip kendin aynısını yapmışsın. Bu etik bir şey değil ayrıca ne yaparsa yapsın sana değer veriyormuş gibi duruyor böyle forumda dalga geçmek yerine gidip insan gibi konuşmak istemiyorum deyip engelleyebilirsin burada gelmiş ilgi kasıyorsun ama.

İsim vs yok hocam fotolar kullanıcı adları vs hiçbiri gerçek şahıslara ait görünmüyor o yüzden özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğini sanmıyorum. İlgi kasma kısmı evet o amaçla sahte olarak bile böyle bir konu açabilir isteyen, olay doğru mu gerçek mi anlama şansımız yok.

İsim vs yok hocam fotolar kullanıcı adları vs hiçbiri gerçek şahıslara ait görünmüyor o yüzden özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğini sanmıyorum. İlgi kasma kısmı evet o amaçla sahte olarak bile böyle bir konu açabilir isteyen, olay doğru mu gerçek mi anlama şansımız yok.

Gerçek Sagopa Kajmer'in bana yazacak hali yok ya :D

"IP" demedim IP dedim, "bilgisayarına girdim" demedim bir seni bir de bilgisayarını sevdim dedim :)

İsminiz ne hocam? O kişi olduğunuzu iddia ediyorsunuz sanırım.

Bu kişi arkadaşım değil, birdenbire yazan birisi, bana aşıkmış, ayrıca hesabı da silmiş zaten, kim olduğunu nereden bulacaksın?

Şimdi %100 ilgi kastığına ya da yalan söylediğine emin oldum. Kendin başlarken çok yalan söyleyen biri değil deyip yakın olduğunu, konuştuğunu belirtmişsin zaten ayrıca birdenbire DC gibi bir networkden nasıl sizin özel hayatınızı ihlal edebilecek kadar etkileşimde bulunabilir?

Şimdi %100 ilgi kastığına ya da yalan söylediğine emin oldum. Kendin başlarken çok yalan söyleyen biri değil deyip yakın olduğunu, konuştuğunu belirtmişsin zaten ayrıca birdenbire DC gibi bir networkden nasıl sizin özel hayatınızı ihlal edebilecek kadar etkileşimde bulunabilir?

Tak diye seni seviyorum demedi, tabii ki bir muhabbetimiz var ama uzun değil, 1 gündür konuşuyoruz zaten. Sen insanları her zaman bu kadar kolay suçluyor musun?

İşim gücüm yok senin gibi insanların ilgisini kasıyorum, puan misali.

Tak diye seni seviyorum demedi, tabii ki bir muhabbetimiz var ama uzun değil, 1 gündür konuşuyoruz zaten. Sen insanları her zaman bu kadar kolay suçluyor musun?

İşim gücüm yok senin gibi insanların ilgisini kasıyorum, puan misali.

1 Günde yalan söylemeyecek biri olduğuna kanaat getirdin (Sonrasında tanımadığını iddia ediyorsun) ve o süreçte ne işte çalıştığını araba alacağını dahi anlattı sana. Ayrıca sadece bu süreç içlerisinde gece 2:30 gibi çocukla konuşup kendine aşık ettin öyle mi afroditsin galiba 🤣 ve evet benim gibilerin ilgisine ihtiyacın olmaz zaten ben lifeless değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı