iPad 10 iyi midir?

Ben 2005 doğumluyum. İlk IPad'im iPad 4'tü ve sonrası bayağı bayağı geldi. Yakından sıkı takip ediyorum ve söyleyeceğim tek şey azıcık daha sabredin mini 6 alın. IPad'ler çağ atlayacak mini 6 ile.

Minik bir şey istemiyorum. Elim her zaman büyük cihazlara alışıktır.

Neden böyle bir ayrım varki iPad da IPhone'nin büyuk hali Android'de sadece isletim sistemi farklı Apple şasmayin deniyor ama Apple'de çok pahalı Air 4 5700 TL kalemle klavyeyle 8000 Android'de insanlari mutlu eder.
Maalesef tablet konusunda mutlu etmiyor. 10.000TL'lik tablet bile iPad performansı veremez.

Android'ler her zaman kolay eskiyen cihazlar. Hem maddi durumum olsa bu çöpten farkı olmayan Android işletim sistemli telefonları kullanmam bile. Allah aşkına Android'i seven var mı?

Neden böyle bir ayrım varki iPad da IPhone'nin büyuk hali Android'de sadece isletim sistemi farklı Apple şasmayin deniyor ama Apple'de çok pahalı Air 4 5700 TL kalemle klavyeyle 8000 Android'de insanlari mutlu eder.

iPad mini 5 kadar küçük olmayacak. Doğru mu hatırlıyorum yanlışsam düzeltin 8.6 inç olacaktı ekranı sanırım.

Geri
Yukarı