iPad 10 PUBG Mobile icin uygun mu?

Steven Rogers

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
RTX 3060
16GB RAM
Meslek
Enerji Mühendisliği
Oyun ve günlük işler için alıyorum, kullanıcıları varsa PUBG performans nasıl cihazın?

Almışken iPad Air 5 almak daha mantıklı, iPad 10 gereksiz bir cihaz, onun yerine iPad 9 öneririm.

iPad Air 5 için bir bütçe elde edersen uzun yıllar PUBG için en yüksek performansı elde edersin, çünkü 8 grafik çekirdekli M1 var içinde.

Uzun bir süre hiçbir telefon ve tablet M1 çipinin grafik güçüne erişemeyecek gibi, çünkü GTX1060 ve RX560 ile eş değer ya da daha fazladır.

Almışken iPad Air 5 almak daha mantıklı, iPad 10 gereksiz bir cihaz, onun yerine iPad 9 öneririm.

iPad Air 5 için bir bütçe elde edersen uzun yıllar PUBG için en yüksek performansı elde edersin, çünkü 8 grafik çekirdekli M1 var içinde.

Uzun bir süre hiçbir telefon ve tablet M1 çipinin grafik güçüne erişemeyecek gibi, çünkü GTX1060 ve RX560 ile eş değer ya da daha fazladır.
Çok sağol cevap için,şuan mediamarkt'da kasadayım, Air 5 alıyorum. Teşekkürler.

Çok sağ ol cevap için, şu an MediaMarkt'da kasadayım, Air 5 alıyorum. Teşekkürler.

Hayırlı olsun, gerçekten ömürlük denebilecek bir tablet aldın, ve piyasada 7 grafik çekirdekli M1 MacBook Air modellerinden daha güçlü.

LPDDR4X-4266 8 GB RAM ile harika bir hıza erişmek ayrı bir keyif ve çok uzun bir süre boyunca her oyunu Ultra detaylar ile 2.5k ekranda oynama şansın var artık.

Gerçekten şu ana kadar hiçbir oyunda zorlanmadı ve bu cihazı zorlayacak oyunların çıkması çok uzun sürecek.

Type-C Hub ile ona bir klavye mouse ve 6K bir monitör bağlama şansın var, aynı zamanda kablosuz sistemler ile uyumlu.

20221204_004237.jpg

i9 9900K islemcisinden daha güçlü olan tablet bilgisayarın ile mutluluklar dilerim.

Grafik performansını göstermek için oyun içi bir görsel bırakıyorum.
020DE7B5-B92A-48AC-B033-C5575B071D4D.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı