iPad 10 vs Air 5

• Konuyu başlatan xBN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 256
Neden öyle diyorsunuz? Daha iyi işlemci. Daha uzun süre güncelleme desteği. Ve en önemlisi 2. nesil Apple Pencil desteği.

Hocam doğru diyorsunuz. A14'ten M1'e, 4 GB RAM'den 8 GB RAM'e. 5K paraya donanım ikiye katlanıyor farkındayım. Ama dizi film izleyecek birisi için ekranda çok değişiklik yok. 2. nesil kalem piyasadaki en iyi kalemdir ama ekstra paradır sonuçta. Ve çizimi ne kadar profesyonel yapacak? Bana kalsa değer tabii ki ama bu kullanımda değeceğini düşünmedim, 5K az bir para değil sonuçta.

Hocam doğru diyorsunuz. A14'ten m1'e, 4 GB RAM'den 8 GB RAM'e. 5K paraya donanım ikiye katlanıyor farkındayım. Ama dizi film izleyecek birisi için ekranda çok değişiklik yok. 2. nesil kalem piyasadaki en iyi kalemdir ama ekstra paradır sonuçta. Ve çizimi ne kadar profesyonel yapacak? Bana kalsa değer tabii ki ama bu kullanımda değeceğini düşünmedim, 5K az bir para değil sonuçta.

Çizim başlangıç hocam.

İleride yükseltebilirim, şimdilik ihtiyacım yok derseniz 10. nesil olur. Ama yükseltemem, bir kere alayım ömürlük olsun derseniz Air5 için 5K farka değer.

Tek 5 k da değil 30 k mâl olacak kılıf koruma pencil. 22K iPad 4.500 pencil 1500 kılıf.

İleride yükseltebilirim, şimdilik ihtiyacım yok derseniz 10. nesil olur. Ama yükseltemem, bir kere alayım ömürlük olsun derseniz Air5 için 5K farka değer.

Yükseltirim.

Geri
Yukarı